2737
2739
عنوان

داد و فریاد مرد

311 بازدید | 37 پست

بچه ها مغزم داره سوت میکشه.  دلم برای بچه هام میسوزه . دوتابجه دارم خوب پسرم یه کم شر تره . با خاهرش بازی میکنن شوهرم داره فیلم میبینه یا هرکار دیکه ایی میکنه داد میزنه سرشون.  یعنی خستم کرده هزار بار دعوا کردیم سر این مساله ولی 

آیتم بگم که شوهرم خیلی خوبه . خیلی بهم محبت میکنه.  هرچی بخام برام میگیره برای بچه ها هم عمینطور . بعضی وقتا که خونس باهاشون بازی میکنه. در کل ۹۰ درصد چیزایی که یک همسر ایده آل باید داشته باشه رو داره ولی این فریاد زدنش خیلی خیلی بده 

بچه هام عصبی آن.  خودم بدتر 

چیکار کنم توروخدا راهکار بدین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونقدر بلند داد میزنه و دعوا میکنه که صداش تو کوچه میره 

امشب دیکه نتونستم خودمو کنترل کنم گفتم مثل آدم رفتار نمیکنی مثل حیوون هستی . اگه جایی داشتم یک لحظه هم بچه هام جای تو نگه نمیداشتم 

مامانم و بابام نبستن.  رفتن مسافرت . میخام دو روز با بچه هام برم اونجا بمونم شاید یه کم سرعقل بیاد 

2738
عزیزم هرکی یه اخلاق بد داره دیگه با فرشته و ملک که وصلت نکردی خواهر من حالا خداتو شکر کن برای شما ...

چطور میشه من همه جوره براش خوبم ولی اون نیست . آخه من برای بچه هام خیلی نگرانم 

اصلا خودش باید بفهمه 

بچه هام تقریبا جدیدا به حرفش گوش نمیدن.  ولی کافیه من الکی بگم فلان .سریع دوتاشون انجام میدن تاره باهم دعوا میکنن که من میرم من میرم 

احترام خودش از بین میره 

چه جوری بفهمونم این و بزاره کنار 

اونقدر بلند داد میزنه و دعوا میکنه که صداش تو کوچه میره  امشب دیکه نتونستم خودمو کنترل کنم گفت ...

وا

الان به شما میاد با دوتا بچه قهر کنی بری؟

از خونه و زندگی آواره بشید تا داد نزنه

یه عالمه راه حل داره.

از نظر طب سنتی صفراش بالاست شما شربت سرکه انگبین بهش بدی یا صفراش و بیاری پایین درست میشه

از لحاظ معنوی از دعانویس هم میتونی کمک بگیری

2706