2733
2734
عنوان

بیاید براتون آیت الکرسی بخونم

98 بازدید | 28 پست

اگر میشه برید نظرسنجی آخرمو پاسخ بدید بعد بیاید اینجا اسم بگید دعاتون کنم♡

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشاالله که زودتر خوب بشه چشمت عزیزم ولی حتما دکتر برو

برای سلامتیت دعا میکنم صلوات میفرستم

خوشحال میشم توام برام دعا کنی که چیزی ک دوس دارمو قبول بشم امسال🙂🥲

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
2740
انشاالله که زودتر خوب بشه چشمت عزیزم ولی حتما دکتر برو برای سلامتیت دعا میکنم صلوات میفرستم خوشحال ...

مرس یعزیزم خوشحال میمش تو نظرسنجی شرکت کنیو

فاطمه حالم خیلی بده گرفتارم بخدا💔برا اینکه ازدواجم بدون مشکل انجام شه و خوشبخت شم صلوات بفرستید مم ...

انشالله ب مرد آرزوهاتون میرسید اگر میشه تو نظرسنجی هن شرکت کنید❤️

مرسی گلم فقط میشه بگی چرا خطرناکه از نظر شما؟

اخه چشم ادما حساسه و حتی کوچیک ترین چیزا رو هم نباید نادیده گرفت ولی بهتره بازم پیش یه دکتر یا متخصص برین که خیالتونم راحت بشه

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
اخه چشم ادما حساسه و حتی کوچیک ترین چیزا رو هم نباید نادیده گرفت ولی بهتره بازم پیش یه دکتر یا متخصص ...

آخه موقعیت دکتر رفتن ندارم عزیزدلم بعد الان دارم میمیرم از استرس پلکمو بیشتر میکشم پاینی میبینم قرمزه بعد پایین ترش یه لایه کلفت سفید قی روشه بوی ناخوشاینید هم داره میترسم نیاز ب عملی لیزری چیزی باشه ی وقت سرطانی چیزی بشه چون علایم سرطان چشپم همینجوریه

2706