2733
2734

سلام 

شما از تجاربتون بگید اینم زندگی منه از چالش ها طلاق بگید و کلا ممکنه درست شه زندگیم؟

مشاورم میرم ولی شوهرم نمیاد

زندگیم خیلی داستانش طولانیه و اولش بگم فعلا تا مطمئن نشم قصد جدایی ندارم 

اینطوری بگم که ۲۱ سالمه و متاهل و ۳ ساله عقدم و نزدیک عروسی چندین بحث داشتیم که خانواده ها اومدن وسط 

شوهرم دست بزن داشت خیانت هم در حد چت کرد

الان دیگ همه میدونن دو طرف خانواده ... ولی ب روی هم نمیاریم

خودمم شاغلم

یک ماه و نیم باهاش تو کلنجار بود تو آخرین بحث ک آشتی کردیم اومد جلو و کلی قول داد ولی بعد گفت قول دادم ک برگردی تا باهات خوب باشم و مهربون و الان مهربونیشم کمتر شد خودشم میگه همینی ک هست و باز انتظار داره ک من ثابت کنم زن خوب و حرف گوش کنی هستم 

البته نمیتونم بگم ویژگی خوب نداره و الان کلا بد مطلق ن اینطور نیست خوبی هم داره 

نمیگم من از اول خوب بودم منم اشتباهاتی داشتم 

ولی تو این زندگی گیجم 

حالا میخوام ی ذره دیگ تلاش کنم بیینم این زندگی میشه یا ن 

و ترسم اینکه نکنه قدر ویژگی های مثبتش رو نمیدونم

و اینکه 

الان دست بزن نداره خیانت هم نمیدونم میگه نمیکنم

ولی مثلا اونطور ک باید ب خواسته هام اهمیت نمیده خبرمو نمیگیره انگار من نیستم و فلان فقط وقتی کاری داشته باشه باهام پیام میده 

کلا بهم محل نمیده خیلی 

دیگ هرچی باهاش صحبت کردم که ی فکری واسه زندگیمون بکنیم گفت من تلاشی نمیکنم و تلاش نتیجه نمیده 

منم بهش گفتم تا ی فکر جدی واسه زندگیمون نکردی بهم پیام نده ( بهش گفتم من ب حرفت گوش میدم ولی توقع احترام و محبت هم دارم  اون قبول نکرد )

اشتباه کردم؟ 

نباید اینکارو میکردم؟ 

بعد چهار روز دو سه تا دونه پیام داد که‌حرفشو نزد و هیچی عملا  

ولی خب من حرص میخورم گرچه تو ظاهر نشون نمیدم

اگر تا ی ماه ازش خبری نشه خودم بهش میگم دیگه نمیخوام ادامه بدم زندگیو ...

واسم دعا کنید ان شاالله به حق امام زمان (عج) زندگی منم سامون بگیره راضیم به رضای خدا

دیگ از این بلاتکلیفی در بیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ببین ادم وقتی ازدواج میکنه باید به این قصد باشه که کیفیت زندگیش بره بالاتر منظورم از نظر مالی نیست بلکه از جنبه های دیگه مثل حس رضایمتندی بیشتر از زندگی ارامش و امثالهم هست

اگر شما با ازدواجت نه تنها کیفیت نرفته بالاتر بلکه پایین ترم اومده و درگیری ذهنیت و روحیت و  غیره اومده پایین تر پس به چه امیدی باید زندگی کنی

طلاق بگیر تا تو عقدی من اصلا ب کسی نمیگم طلاق بگیر ولی این مشخصات همسر فعلی منو داره اینا هیچ وقت خوب نمیشن

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔