2737
2739
عنوان

به نظرتون رل داره ؟

117 بازدید | 15 پست

کسی که روبیکاش تو بیو نوشته یو بلانگ تو می ولی تو اینستاش دختری نیست البته تازگیا دخترایه کلاسو فالو کرده اهنگ عمگین عاشقانه میزاره و تو اون یاددداشت اینستا نوشته اینارو ولش کن عشق چی شد 

کات کرده یاعاشق شده 

کجای کاری پری خانم 😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کات کرده انگار

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2738
از خودشم اینقدر پیچیده و همه جانبه بپرسی نمیدونه😂😂😂

من اصلا فالو نداره باهاشم حرف نمیزنم چیزی بروز نمیدم ولی خب ازش خوشم اومده خیلی وقته اونو تو بیوش نوشته ولی تازگی به کل دخترایه کلاس ریکوئس داد جز من 😂 شانسم ندارم منم سعی کردم فراموشش کنم یه رل بزنم شاید از یادش برم سه ماه نتونستم یه ادم خوب پیدا کنم 

کجای کاری پری خانم 😂
پسرا دویستا رل ومعشوقه وجاست فرند دارن تنها نمیمونن 

ای داد آره شانس ندارم پسرایی هم که بهم ریکوئس میدن و من قبول میکنم پیجشون پره دختره اینم از کراشم این اولین کراشمه دیگه دوست ندارم از کسی خوشم بگیره که اینجوری شه

کجای کاری پری خانم 😂
2706