2733
2739
عنوان

خانما از ویار های بارداریتون بگین

169 بازدید | 31 پست

من خودم عاشق دوغ و آش دوغ بودم اول از شیرینی بدم میاد اول بارداری گرمایی بودم الان سرمایی شدم هراز گاهی لرزم می گیره اولش عاشق جوجه کباب بودم الان کلا از مرغ خوشم نمیاد بیشتر گوشت گوسفند می خوردم حالت تهوع کم داشتم که دو هفته هست دیگه حالت تهوع ندارم چند وقت دیگه نوبت سونو ان تی دارم ایشالا که هرچی هست سالم باشه اول 🥺راستی ضربان قلبش هم تو هفت هفته و چهار روز 160بود

شما ها از جنسیت و ویار هاتون بگین 

ویار دوغ ترش و اینا دارم من🥹😭😂

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🩵🌿      "عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از ماست و دوغ بدم میاومد

از پیازداغ و هر چی تو روغن سرخ بشه. از گوشت مرغ و گوشت بدم میاومد

پاهام یخ بود و شکمم گرم

اسید معده ام بالا بود و دهنم تلخ تلخ

بچه ام پسر

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

من عاشق شوری بودم از شیرینی بیزار 

واسه گوشت جون میدادم 

نسبت به بو مواد خام مثل مرغ میگو و ماهی پخته نشده حالت تهوع داشتم 

نی نی م دختر شده 😍

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2740

نی نی م دختر بود،عاشق گرجه سبز بوده جوری می‌خوردم ک دیگ با معده درد ول میکردم گوجه هارو،از چیزای شیرین خوشم نمیومد چیزای ترش دوست داشتم،اولین ویارم آبمیوه های مجتبی بود ی شیشه رو سر میکشیدم،بعد شد گوجه سبز و آلبالو هندونه و کلا علاقه شدیدی ب میوه پیدا کرده بودم،جوری ک آلبالو با نون می‌خوردم ک سیر بشم 😅غذا نمی‌خواستم حالم بد میشد فقط میوه

غذا همه چی میخورم بجز دسپخت خودم ۶ هفته و ۲ روز ضربانش ۱۳۲ بود بییشتر ویار شیرینی میکنم 

حالت تهوع هم یکم دارم ولی هر زمان دارم😂 حدستون واسه جنسیت چیه 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از ماست و دوغ بدم میاومد از پیازداغ و هر چی تو روغن سرخ بشه. از گوشت مرغ و گوشت بدم میاومد پاهام ی ...

آره منم معده درد دارم میگم یه چیزی اینکه یهو حالت تهوعم قطع شد خطرناک نیست و طبیعی هست

نی نی م دختر بود،عاشق گرجه سبز بوده جوری می‌خوردم ک دیگ با معده درد ول میکردم گوجه هارو،از چیزای شیر ...

اونا ک پسر دارن فک کنم شیرینی دوست دارن. من ک واقعا اینجورم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2706