2752
2734

ازین جمله ها ک هرچندوقت مد (ترند🥴)میشه خیلی بدم میادنمیدونم چراااا 

مثلا میگن صدمو گذاشتم خیلی چندشم میشه شمام ازین جمله ترنده بگین حالا خودم حضور ذهن ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خود جمله به خودی خود چندش میشه چون خز شده.

ولی پیام درستی میرسونن یه مواقعی

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731

وقتی فقط دنبال ی چیزی برای اوقات تلخی هستی 😄:

سخت نگیر 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2740

دقیقا منم مثل شما

مثلا میگن رفتم دیت

یا اکسم کراشم رلم 

بابا زبون خودتون حرف بزنین دیگه

اگه میخواین انگلیسی بحرفین پس چرا با فارسی قاطی میکنی

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕