2737
2739

مادر شوهرم گفت در موردت غیبت کرده و فلان بهش گفتم عیبه نگو دهنتو ببند ،من اگه یکدفعه دیدمش وتو جمع بودیم ضایعش کنم بگم که چرا پشت سرم حرف میزنی مگه من کاری دارم باهات؟یا چیزی نگم؟اینم بگم می‌دونه اونا منو دوست دارن و خیلی حسودی می‌کنه ازم من ۱۳سال بزرگتره

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

با مادر شوهرت پشت سرش حرف بزن

بعد مادر شوهر خبر چینت میره میزاره کف دستش

بعد دعواتون میشه بعد قطع ارتباط بعد راحت میشی 

تامام

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
بزار هرچي ميخواد بگه شما كاره خودتو بكن فقط آدم حسابش نكن ازش فاصله بگير

کلا آدم حسابش نکردم از اولش و فقط سلام و خداحافظ اصلا باهاش صمیمی نیستم 

2740
با مادر شوهرت پشت سرش حرف بزن بعد مادر شوهر خبر چینت میره میزاره کف دستش بعد دعواتون میشه بعد قطع ...

من هرگز پیش خانواده شوهرم پشت کسی حرف نزدم مادرشوهرمم می‌دونه اخلاقمو که همیشه طرف منو میگیره 

نه بابا بیکاری مگه. اصلا برات مهم نباشه به یورت. اگه بگی مادر شوهرت ضایع میشه. بزار اونقدر غیبت کنه تا خالی شه. از تو ک چیزی کم نمیشه. اون چون نمیتونه مثل تو باشه مجبوره بدگویی کنه بلکه یکم عقده هاش کمتر شن

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
پس هیچوقت به روش نمیارم که می‌دونم پشتم حرف میزنه

اره بهترین کار  همینه اون دنبال اینه حرفاش بیاد به گوشت برسه توام جوابشو بدی دعوا درست کنه وقتی جواب ندی یعنی حرفات ارزشی نداره و شدیدا میسوزع من بودم پروفایل میزاشتم پشت ما حرف میزنید مهم نی سگی که ادم رو نشناسه واق واق میکنه/ یا من فقطط با شیری که جلوم نعره بکشه حرف دارم نه سگی که پشت سر واق واق کنه

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید