2737
2734
عنوان

با وجود بچه میخوام جدا بشم

653 بازدید | 62 پست

خسته شدم ، بود و نبودم براش مهم نیست ، حرمت ها بین هودش و خونوادم شکسته شده ، بهم خیانت کرد از وقتی خیانت کرد عوض شد ، فقط ظهر و شب خونه هست ، من افسرده و زود به زود بحث و دعوا ، بچه هام افسرده شدن آرامش نداشتن ، مخصوصا پسرم ، جوری که شوهرم میومد خونه پسرم التماس که هیچی نگی دعوا نشه ، منم متاسفانه تاب آوریم تموم شده بود نمیشد محل ندم هیچی نگم هیچی نخوام ، چند روز از خونه زدم بیرون بچه هام پیش خودشن زنگمم نزدن ، قصد برگشتن ندارم دیگه واقعا نمیشه ادامه داد ، خیلیا گفتن بمون و پول بگیر خرج کن که پولمم درست نمیداد بیشتر میگفت ندارم ، دعا کنید برام صبوری کنم و دیگه بر نگردم ، دختر بزرگم کلاس هشتم میره پسرم میره سوم و دختر کوچکم میره اول خیلی ناراحت دختر کوچکمم بخواد بره اول من چکار کنم 😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ای وای برای بچه هات

ولی من جای شما نیستم ک‌ بیذپن گود بنشینم و نسخه ی صبر بدم

عزیزم چند روز صبر کن شاید ب خودش اومد

اگه هم نیومد حداقل‌ وقت ملاقات بچه ها رو بگیر 

الان وقت امتحانه کاش میزاشتیغ یک ماه بعد

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
از اولم مشکل داشتید؟

اره ، ولی خب خیلی چیزایی که الان دیگه اونجور نیست خوب بود از بعد خیانت بدتر شد ، دارم میمیرم روز اول مدرسه با دختر کلاس اولیم چکار کنم کاش بمیرم تا اونروز

2740
با سه تا فرزند اصلا طلاق و توصیه نمیکنم  مگرر به شرط داشتن خونه مستقل و درامد و

درسته ولی ببین میگه بچه ها آرامش ندارن و افسرده شدن گاهی جدایی عواقبش کمتر از این مدل زندگی کردنه،حداقل دعوا نیست دیگه 

اره ، ولی خب خیلی چیزایی که الان دیگه اونجور نیست خوب بود از بعد خیانت بدتر شد ، دارم میمیرم روز اول ...

با مشاور حرف نزدی

هم آروم میشی و تخلیه و هم راهکار بهت میدن با این مدل مرد چطور رفتار کنی 

با سه تا فرزند اصلا طلاق و توصیه نمیکنم  مگرر به شرط داشتن خونه مستقل و درامد و

من خیلی تحمل کردم ولی شوهرم عوض نشد ، مدام بحث و دعوا داشتیم ، هیچ درامدی ندارم خونه مستقل ندارم نمیتونم بیارم پیش خودم

درسته ولی ببین میگه بچه ها آرامش ندارن و افسرده شدن گاهی جدایی عواقبش کمتر از این مدل زندگی کردنه،حد ...

خب دیگه پس باید یه خونه بتونن اجاره کنن 

وگرنه با سه تا بچه بره خونه پدرش بازم شرایط سخته براشون همش حس سربار بودن میکنن 

2706