2737
2739

دوستان من خیلی گیج شدم حس میکنم امارو از دست دادم.من 25 فروردین اقدام داشتم و موعدم 7 اردیبهشت بوده.ولی 5 اردیبهشت و 6 لکه صورتی قهوه ای داشتم.7 ک موعدم بود با 8م رو خونریزی با خودم گفتم دیگ پری شدم ولی شب 8م کاااامل قطع شد حتی ب صورت قطره ای هم نه یهو.درصورتی ک همیشه روز اول قطره ای خون بعدش 3.4 روز خونریزی بعدش بصورت لکه ای چندروز تا قطع بشه .بعدش بیبی زدم منفی بود.چند روزه سردردم ک به چشمام میزنه زیر دلم سفته تیرمیکشه.دور نافم سوزن سوزن میشه.معدم صبحها ضعف میره تکرر ادرار دارم.دلدرد زیردل.خالم دوماهه سقط کرده گفت منم عین تو بود علائمم.دوروز خونریزی کامل بعد قطع شد.ماه بعددیدم نشدم رفتم سونو گفت 6 هفته بارداری.الان بنظرتون باردارم؟اگر هستم چند هفته ست الان ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۶ هفته... علائمی نداشتم چون پریودم عقب افتاده بود برا خنده بیبی چک زدم... از هفته بعدش هم خونریزیم شروع شد تا آخر ۴ ماهگی

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
2731
۶ هفته... علائمی نداشتم چون پریودم عقب افتاده بود برا خنده بیبی چک زدم... از هفته بعدش هم خونریزیم ش ...

اره خالمم همینو میگه میگه ماه بعد چون پری نشدم از دادممثبت شد و 6 هفته بودم.ولی پس چرا بعضیا میگن دو هفته بعذاز اقدام تست بیبی مثبت شد؟

۶ هفته... علائمی نداشتم چون پریودم عقب افتاده بود برا خنده بیبی چک زدم... از هفته بعدش هم خونریزیم ش ...

عزیزم خونریزی چطوری بود؟لک بود یا نه خونریزی؟من سر دخترم که باردار بودم اصلا این روزایی که الان دارم رو نداشتم کلا فرق داشت

2740
چقدر دیر متوجه شدین

تنبلی دارم 

دکتر هم رفتم نا امید شدم گفتم من دیگه بچه دار نمیشم ، مدام عقب می انداختم ، آزمایش و تست ها منفی بود ، این بار به خواهرم گفتم من حامله ام به شوخی گفتم اونم جدی گرفت و رفت برام بی بی چک گرفت فرداش تست کردم دوتا خط افتاد 🥲😍

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

هفته شیشم متوجه شدم

پریودم عقب افتاد و یه سری علائم که خیلی شایع بود...

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🩵🌿      "عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"  

هفته ۹

یه روز تو ماشین بودم دیدم شکمم چقد سفت و گرد شده انگار 

سینه هامم خیلی درد داشت هفته های قبلش قرار بود بعد عید برم ivf 

به همسرم گفتم برو بی بی بخر 

تا زدم ساعت ۱۰شب بود سریع دو تا خط پررنگ قرمز شد😍

چون تنبلی داشتمو ۶سال هم منتظر بودم واسم مهم نبود پریود نشدم کلی هم زعفرون رازیانه میخوردمو چون اسفند بود کلی پیاده روی هم رفته بودمو دوچرخه سواری اما تا خدا نخواد اتفاق بدی پیش نمیاد 

یادش بخیر 😍

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2706