2733
2739

یه بار وسط شلوغی یه پسره دست کرد تو جیبم جیغ زدم😂🤣 دیدم شماره گذاشته🥴🤣😂😂😂

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

شماره ندادن شماره هم نگرفتم 🤨

اما دیشب بیرون دیدم چند تا پسر نشسته بودن از جلوشون یه دختر هی رد می‌شد بعد یکی از پسرا با صدای بلند گفت هی به این دختره شماره بده دیگه 😐

دختره خودش کرم داشتا هی از جلو پسرا رد می‌شد و نگاشون میکرد گمونم همشون رنح ۱۶_۱۷ سال بودن🤢

مردم به ما آسیب نمیزنن، امیدی که بهشون داشتیم به ما آسیب میزنه!🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با دوستام از کلاس ریاضی برمیکشتیم بستنی دستمون بود پسره از ماشین گفت به منم بستنی میدید من گفتم بفرما اونم نامردی نکرد اومد گرفت ازم بعدم جلوتر شماره داد فرداش قرار گذاشتیم رفتم دیدم پسره قدش دومتره منم ۱۵۰ 🤦  انگار بچش بودم 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
2742

یه بار من مامانم رفته بودیم دبی رفتیم داخل یه فروشگاه بعد یه پسر عربی ازم خوشش اومد همش اشاره میکرد بعد شماره اشو نوشت گذاشت داخل قفسه فروشگاه من برش داشتم من مامانم رفتیم طبقه بالا فروشگاه بعد دیدم وای خاک عالم مانیتور گذاشتن اونجا من احمق نمیدونم چرا دست پاچه شدم شماره رو انداختم دور یه جوری دست پاچه شدم انگار دزدی کرده بودم همش خودم فحش میدم میگم چرا لگد زدم به بختم 😐😅😕😒

شماره ندادن شماره هم نگرفتم 🤨 اما دیشب بیرون دیدم چند تا پسر نشسته بودن از جلوشون یه دختر هی رد می ...

كرم از خود درخته . جامعه رو به گند كشيدن . عشق و عاشقي رو نابود كردن . حرف هم بزني ميگن اسم احساسمون عشقه . اي لعنت به اين عشق اگر عشق اينه . به عشقشون بگن پول ندارم 1 ميليون بهم قرض بده ميگه ندارم . 

كرم از خود درخته . جامعه رو به گند كشيدن . عشق و عاشقي رو نابود كردن . حرف هم بزني ميگن اسم احساسمون ...

واقعا همینه 🥺 هوس جای عشق رو گرفته 

مردم به ما آسیب نمیزنن، امیدی که بهشون داشتیم به ما آسیب میزنه!🌱
2738