2733
2739

یه دیگ بزرگ یا متوسط درست کنیم برای حدود 50 یا 70 پرس چقدر هزینشه؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

نمیدونم،فقط قبول باشه انشاالله،التماس دعا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استانبولی ارزون تره فک کنم پرسی هفتاد برسه با برنج ایرانی

قیمه هم بستگی داره گوساله بریزی یا گوسفند ولی حدود نود یا صد تومن میشه هر پرس

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262
2731
سلام استانبولی حدودا دو تومن دو و نیم در میاد 

برای چندتا پرس؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
۴۰۰نفر حدودا ۱۰میلیون

استانبولی؟ 

2740
استانبولی ارزون تره فک کنم پرسی هفتاد برسه با برنج ایرانی قیمه هم بستگی داره گوساله بریزی یا گوسفند ...

خودمون میخوایم درست کنیم بعد بریزیم تو ظرف غذا

خودمون میخوایم درست کنیم بعد بریزیم تو ظرف غذا

میدونم گلم منم همینطوری درست میکنم قیمت تمام شده هر پرس رو گفتم که ضربدر تعداد کنی

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262

ببین عزیزم برا هفتاد نفر یک کیسه برنج کافیه بستگی داره ب نوع برنجت ولی شما ۶۰۰ ۷۰۰ در نظر بگیر 

لوبیا سبز هم دو کیلو میخای با سیب زمینی و پیاز کلشو در نظر بگیر ۳۰۰

حالا روغن و رب  و ادویه و گوشت یا مرغ هم ۱میلیون ۱و نیم میشه

ببین عزیزم برا هفتاد نفر یک کیسه برنج کافیه بستگی داره ب نوع برنجت ولی شما ۶۰۰ ۷۰۰ در نظر بگیر  ...

مرسی عزیزدلم