2752
2734

چطور شد که با رفیق هاتون یا دوست هاتون دوستی تون به پایان رسید و تموم شد ؟؟

چند سال دوست بودید ؟؟ 

دعوا کردید یا عوض شدن رفتار دوستتون دلیل بود ؟؟

چه تجربه ای گرفتید ؟؟ 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

۸ سال بله عوض شد تازه بعد چند مدت شمارشو گیر اوردم خواستم برم بیرون باهاش دلم نخواس:/

چون بیش از حد مذهبی شد یهو و ما افکارمون بهم نمیخورد دیگه 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عوض شدنه رفتارش ۲ سال دوستی صمیمی  خودش فاصله گرفت و من بیشتر فاصله گرفتم و این رابطه رو تموم ...

چقدر این رفتار زجر اوره . الهی بلاها ازت دور 

۸ سال بله عوض شد تازه بعد چند مدت شمارشو گیر اوردم خواستم برم بیرون باهاش دلم نخواس:/ چون بیش از حد ...

ای خدا ۸ سال . یک عمره عزیزم .

دیگه ادما ک عوض میشن آدم دلسرد و بی تفاوت میشه 

یکیشون رفت شهرشون  یکی دیگه کلاسامون ک جدا شد دوستی تموم شد خیلیاشون از بعد کنکور دیگه رابطه ...

وقت زیاده غصه نخور .آره دقیقا وقتی رشته ها عوض میشه دوستی ها هم ناچارا عوض میشه 

چقدر این رفتار زجر اوره . الهی بلاها ازت دور 

اره زجر و که داشت 

اما فدای سرم

بهتر که رفت دوست به درد نمیخوره

یچی هست که میگه هرچقد میخوای گریه کن زجه بزن خودتو داغون کن با آب حرف بزن نامه بنویس اما با دوست درد و دل نکن

و من اینو با عمقه وجودم درکش کردم 

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
2740
ای خدا ۸ سال . یک عمره عزیزم . دیگه ادما ک عوض میشن آدم دلسرد و بی تفاوت میشه 

دقیقا حتی دلم نمیخواد ببینمش با اینکه ۳سال میگذره از اون موقع

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
اره زجر و که داشت  اما فدای سرم بهتر که رفت دوست به درد نمیخوره یچی هست که میگه هرچقد میخوای ...

دقیقا فدای سرت عزیزم  .من دوست ۴ ساله ام جوری منو سکه ی پول کرد پیش همکلاسی هام اما الان آنقدر بی اهمیت شده برام .قوی بمون میگذره 

دقیقا فدای سرت عزیزم  .من دوست ۴ ساله ام جوری منو سکه ی پول کرد پیش همکلاسی هام اما الان آنقدر ...

خیلی عالیه 

همیشه موفق باشی 

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
دقیقا حتی دلم نمیخواد ببینمش با اینکه ۳سال میگذره از اون موقع

منم ۸ ساله اما احساسم که هیچوقت دروغ نمیگه که رفتاراش خیلی متفاوت شده با پول عوض شد نمیدونم میتونم قوی بمونم ؟؟ چون من دورم خلوته و فامیل ک ارتباطی ندارم اما خیلی   اجتماعی ام اما خانواده همه ضد منن 

وقت زیاده غصه نخور .آره دقیقا وقتی رشته ها عوض میشه دوستی ها هم ناچارا عوض میشه 

اره کلا الان به دوست و ایما اهمیت نمیدن تنها کسایی ک میمونن برا ادم خانواده اس و خودت دیگ بقیه مسافرن