2737
2734
عنوان

برنامه روزانه یا ماهانتون چیه؟🌝

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 21 پست
سی و دو ساله هستم ..فرزند سومم چهل روز دنیا اومده ...عزیزم

هزار ماشاالله به سلامتی و عافیت عزیزم 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
وقت ندارم. برم سرکار، بیام خونه، استراحت، آشپزی، خونه داری، معاشرت و وقت گذاشتن برا دخترم و دوباره ...

موفق باشی عزیزم

باز توخوبه برعکس بچه هایی که کامنت گذاشتن حداقل ضدافتابو میزنی😂🥲

،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید افسرده شدی عزیزم ..باید از یک جایی شروع کنی ..بنظرم با باشگاه شروع کن

یه ساله باشگاه میرم

ولی یمدته حوصله ندارم برای باشگاه حتی

حوصله هیچ کاریو ندارم

یخورده شرایطم حساسه 

قبلا مرز افسردگی شدیدو رد کرده بودم ولی روتینم‌ اوکی بود کاملا

بعدش خوب شدم

الان تنبل شدم تا دیر وقت بیدارم صبحم تا ظهر خوابم 

برا همین نمیتونم برم باشگاه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2742
یه ساله باشگاه میرم ولی یمدته حوصله ندارم برای باشگاه حتی حوصله هیچ کاریو ندارم یخورده شرایطم حسا ...

منم شبا تا صبح بیدار روزا می‌خوام بخوابم اما بچه هام بیدار میشن نمیذارن و من در بهم ریخته ترین حالت زندگیم هستم

منم شبا تا صبح بیدار روزا می‌خوام بخوابم اما بچه هام بیدار میشن نمیذارن و من در بهم ریخته ترین حالت ...

وای این خیلی بده

من از عید اینطوری خوابم بهم ریخته

امشب مثلا قرار گذاشتم با خودم ک ۱ بخوابم

الان نزدیک ۳ من هنوز بیدارم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

😂فعلا که درس درس درس اما برای بعد از کنکور درستش باید کنم ...کلی کار دارم واقعا .

تنها کار مفید برای بدنم اینه که موهامو شونه میکنم ( مامانم بعضی اوقات کمک می‌کنه از بس شونه نمیشه آخه موهام وز هست خوبیش اینه حالت داره ) و مسواک و حمام همین 😥( همینم بزور وقت میشه 🤣) 

اهنگ گوش میدم و باهاش میخونم و می‌رقصم برای عوض کردن مودم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟