2737
2734

بچه ها من کارمندم میخواستم یه لاین یاد بگیرم بعد اصن دیدم از هر لاینی اینقد ریخته تو شهرمون تازه شهرخیلی بزرگی هم نیست اینجا،  پیش خودم میگم مگه چقد متقاضی هست که حالا منم برم اضافه بشم بهشون.

میخواستم میکرو ابرو یاد بگیرم، به نظرتون اشباع نمیشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من حس می کنم میکرو هم سخته هم مشتری پیدا کردنش سخته

خود کارش برام سخت نیست من هنر دستم خوبه، ولی چون تقریبا یه چیز دائمه  چطور اینهمه متاقضی برای میکروبلیندینگ کارا هست؟ پیج اینستا شونو ک میبینم همه پر مشتری!!

بخاطر همین اشباع شده چون کارمندا دانشجویان دانش آموزان میرن آموزش میبینن و مخصوصا تابستون میریزن تو ...

منم همین فکرو میکنم  و ترجیح میدم برم یه مهارت غیر ارایشگری یاد بگیرم ولی پیج اینستا شونو ک دیدم گفتم واقعا شاید متقاضیشون زیاده و اشباع نمیشه

2738
نه بحث علاقه نیس، درامدم کمه میخواستم یا گرافیک یاد بگیرم یا میکرو  دودلم الان کدومشو‌ انجام بد ...

ببین تو هرکاری باید علاقه و خلاقیت داشته باشی 

اگر قراره میکرو یاد بگیری و منتظر باشی مشتری برات بیاد اشتباه میکنی باید کلی وقت بذاری ایده بکار ببری تا برات مشتری پیدا بشه اونم باز زمان میبره این کارا ذوق میخواد صبر میخواد 

باید پیج بزنی کلی تایم بذاری فالوور جمع کنی  

فکراتو بکن پشیمون نشی 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم