2737
2734
عنوان

با یکی مجازی چهار ساله در ارتباطم

179 بازدید | 19 پست

همو از نزدیک ندیدیم پسره ۲۰ سالشه یک مدت هاییشم تو این چهار سال رل بودیم و در کل پسر خوبیه ۲۰ سالشه تابحال ویدیو کال کردیم تلفنی هم صحبت کردیم بعد طرفم از همون اول می‌گفت قدم کوتاهه الان میگه قدم ۱۶۰ هست و بخاطر ظاهرامون کات کرد باهام میگم قابل باوره پسر ۲۰ ساله قدش ۱۶۰ باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

4ساله رابطه مجازی بوده همو ندیدید بهش میگی دوست پسر؟!🤔

وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید وقتی ابد چشم تورا پیش از ازل می آفرید وقتی زمین ناز تورا در آسمان ها می کشید وقتی عطش طعم تورا با اشک هایم می چشید. من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی.  چیزی نمیدانم ازین دیوانگی و عاقلی.  یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود. آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود   ( خداکنه باشی همیشه باشی ❤️🖇️)
2740

اره قابل باور که هست ولی

یکمی میرفت ورزش قدی خب وقتی دید ژنش کوتاهه

والا من بابام ۱۸۰ عه مامانم ۱۷۰

خودم دوست داشتم از بچگی ۲ بشم اینقدر رفتم بسکتبال و ورزش اصلاحی قد رفتم شدم

و دلیلی هم نداشت بخاطر این موضوع کات کنیدا🫤

اره قابل باور که هست ولی یکمی میرفت ورزش قدی خب وقتی دید ژنش کوتاهه والا من بابام ۱۸۰ عه مامانم ۱۷ ...

اون کات کرد من تپلم گفت تپل دوس ندارم ولی گفت تو جا داره خیلی تغییر کنی قشنگ شب چون قدت ۱۶۸ هست ولی من قدم ۱۶۰ هست کوتولم بعدشم جدا شد ازم

رل و دوست مگه فرق داره ؟ شما کات کردین ؟

اون کات کرد من تپلم گفت تپل دوس ندارم ولی گفت تو جا داره خیلی تغییر کنی قشنگ شب چون قدت ۱۶۸ هست ولی من قدم ۱۶۰ هست کوتولم بعدشم جدا شد ازم

تو کاتیدی واس قدش یا اون بخاطر ظاهرت؟

ارع دیدم 

اما اشتبا کردی ۴ سال با کسی ک ندیدیش موندی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706