2737
2739

با پسرعمم چند ساله در ارتباطم خانوادم مخالف سرسختن و اینکه مامانم بیشتر در جریان کارام هس و اطلاعات بیشتری داره خوب بگذریم، من تقریبا چند ماهی میشه از یه پیج اینستا ک محصولاتش از کره وارد میشه و واقعا کیوت و خوشگلن   چندتاشون رو برای پسرعمم فرستادم و گفتم ببین چ خوشگلن با کلی ذوق و واقعا منظوری نداشتم واقعا نمیخواستم که برام بخرتشون فقط فرستادم ک ببینه الان چند ماه گذشته از اون اتفاق دیدم بسته پستی دارم و کلی تعجب کردم دیدم برام چیزایی ک فرستادم رو  گرفته و فرستاده شانسی ک آوردم اون تایمی ک به دستم رسید فقط مامانم خونه بود بعد مامانم گف تو اینارو سفارش دادی !!چطور پولشو نخواستی..  من خودمم متعجب بودم و واقعا نمیدونستم باید چی بگم بازش کردم تازه فهمیدم ماجرا از چه قراره بعد به مامانم گفتم پولامو پس انداز کردم خیلی عصبانی برگشت گفت به من دروغ نگو  اینارو ( اسم پسرعمم)  برات گرفته ... کلی دعوام کرد بم گف باید برشون گردونی حق نداری نگهشون داری  بعدم گف برا خودم متاسفم بخاطر تربیت همچین دختری خیلییی حرفم زده .. خیلی ناراحتم حتی هنوز به پسرعمم هیچی نگفتم از اینکه چرا اینکارو کردی اون پیام داده ها هنو جواب ندادم حتی زنگم زده جواب ندادم اومدم اینجا مشورت بگیرم چیکار کنم واقعا .. مامانم میگه اگ برش نگردونی به داداشتو و بابات میگم .. 

من ۲۳ ساله اینقدر  باید بدبخت باشم همش جواب پس بدم .. نمیدونم دوستام ماماناشون چجوری اینقدر پایه هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
مامانت اگه مخالفه خب چرا نمیگه ارتباطو کات کنین؟ خواستگاری اومدن؟ میترسه از عمت حرف بشنوه که دخترت پ ...

خواستگاری اومدن ولی نشد .. خیلی حالم بده ایتقدر سردرگمم ای خدا .. داداشم بابام همش مانع میشن 

اگه باهاشی ک اشکال نداره

اگه ام ن ک واقعا دلیلی نداره برات وسیله بخره بهتره شماره کارت بگیری پولشو بدی چون واقعا ممکنه بعدا بروت بیارن و خودت پشیمون بشی 

بعدشم ب پسرا اینجوری میگی انگار درخواست اینو داری ک برات بخرن چون پسرا از دیدن این چیزا ذوق نمیکنن

ناراحت نشو اما حس میکنم مامانت تا ی حدودی درست میگه و فامیلاشو بهتر از تو میشناسه

خواستگاری اومدن ولی نشد .. خیلی حالم بده ایتقدر سردرگمم ای خدا .. داداشم بابام همش مانع میشن 

به چه علت موافق نیستن؟ اگه میشه و واقعا مشکل جدی نداره راضیشون اگه نه که بیخود خودتو تو این رابطه نگه ندار پس فردا از فک و فامیل و عمل حرف بشنوی

پسر عمت مگه دختر بود از دیدن چیزهای کیوت ذوق کنه؟؟

آخه من استایلم خیلی صورتی طور و کیوته خودم خیلی ذوق میکنم با دیدن لباسای کیوت و صورتی البته چند ماهیه دارم رو خودم کار میکنم یکم سنگینتر لبلس بپوشم بگذریم ... 

اونم میخواس خوشحالم کنه حتما .. من کلا چیزایی ک دوس دارمو برلش میفرستم از خونه و ظرف و لباس گرفته تا اکسسوری و گل و ...  

اگه باهاشی ک اشکال نداره اگه ام ن ک واقعا دلیلی نداره برات وسیله بخره بهتره شماره کارت بگیری پولشو ...

آره چند ساله ک باهم در ارتباطیم واقعا دوسش دارم 

آخه من همیشه میفرستادم از گل و ظرف و خونه و لباس و.. کلا همه چی قبلا بش گفتم لطفا برام چیزی نگیر خانوادم متوجه میشن اگه هم گرفتی پیش خودت نگه دار نمیدونم چرا اینجوری کرده موندم چ رفتاری باهاش داشته باشم 

به چه علت موافق نیستن؟ اگه میشه و واقعا مشکل جدی نداره راضیشون اگه نه که بیخود خودتو تو این رابطه نگ ...

راهشون دوره و میگن پسر سر خود و مغروریه اخلاقش تنده و از این مدل حرفا .. راضی نمیشن .. خانواده اون خیلی خوبن اینطوری نیستن

2706