2737
2734
عنوان

جوابشو بدم؟؟؟

81 بازدید | 9 پست

از سال ۹۸ دوست شدیم ،رفیق مجازی هستیم(دوستم دختره)

بارها و بارها کات کردیم و دوباره باهم دوست شدیم 

الانم باهمیم ولی رابطمون سرده، اون دوست های جدیدی توی این مدت پیدا کرده و من دیگه رفیق صمیمیش نیستم ،ولی اون همچنان بهترین دوستمه و من بجز اون هیچ دوست دیگه ای ندارم

خیلی ازش دلخورم ، انگار ب زور داره تحملم میکنه ،دیگه مث قبل از روزمرگی هاش نمیگه برام ،مثلا صبح پیامش میدم شب سین میزنه، یا چند روز پیش رفته بود خونه خالش ،اون روز اصلا انلاین نشد :(( 

سه روز پیش ،صبح  ی سلام علیک بهش کردم حالشو پرسیدم ،ساعت ۷ عصر انلاین شد جوابمو داد گفت سلام خوبم تو خوبی؟ و آف شد من تا خود صیح بیدار بودم منتظرش دیدم نیومد پیام هام رو حذف کردم صبحش اومد چندتا پوکر فیس فرستاد😐😐 منم سین کردم هیچی نگفتم و اون روز پیامی نداد دیگه/ اگه واقعا حال من براش مهم بود باید ی سین میکرد ن اینکه بگه تو چطوری و آف بشه بره :(

تا دیشب ساعت ۲ سلام گرد و حالمو پرسید ولی من سین نزدم ،الانم پیامک فرستاده سر گوشیم ک چطوری ،من واقعا دلم شکسته ،من این همه دوسش دارم ولی اون اصلا بهم اهمیت نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوران دانشجویی هم اکثرا چون خوابگاهی بودن باهم صمیمی بودن برا همین من تو دوران دانشگاهمم تنها بودم همش 

برای کار های گروهی ی هم تیمی نداشتم چقدر گریه میکردم اون موقع 

از ی طرف بخاطر چادری بودنم خوششون نمیومد ازم

2731
ی سین کردن پیام مگه چقدر طول میکشه! یعنی توی طول روز ی دقیقه ،دو دقیقه وقت نداره!

میدونم چی میگی

منم یه رفیق دارم بهم پیام میده ولی واقعا وقت نمیکنم حتی انلاین بشم

شرایط دوستتو نمیدونم

ولی من مثلا متاهلم و شاغل

این وسط مهمون میاد

خونه دارم

یه تایمی ظهر دارم یا شب باید کنار شوهرم باشم

اونم همش از دستم ناراحته🥲ک چرا دیر جوابمو میدی هر چقدم بهش میگم وقت نمیکنم گوشی دستم بگیرم باور نمیکنه

یا اگ‌ یه تایم خالی باشه با یکی از دوستای دگ ام برم کافه استوری بزارن اد استوری کنم دگ خیلیی ناراحت میشه🥲🥲😶

2740
میدونم چی میگی منم یه رفیق دارم بهم پیام میده ولی واقعا وقت نمیکنم حتی انلاین بشم شرایط دوستتو نمی ...

حق داره شما اگه تایم خالی هم گیرت میاد با دوستای دیگت میری بیرون ن اون 

من خودم شاغلم ،اینقد سرم شلوغه تو محل کارم ک نگو ولی هرطوری شده پیامم رو میدم بهش ،له،خسته از سرکار میام خونه،تو خواب و بیداری چک میکنم ییینم انلاین شده یا نه

دوستمم مجرده،درس میخونه ،ولی برای من وقت نمیذاره چون براش اهمیت ندارم

حق داره شما اگه تایم خالی هم گیرت میاد با دوستای دیگت میری بیرون ن اون  من خودم شاغلم ،اینقد س ...

خب اون نیس ک من باهاش برم بیرون و اینکه ادما با هم فرق میکنن دگ

وقت کنم بهش پیام میدم ولی اون توقع داره من کلا در حال چت باشم باهاش🥲