2737
2734

چرا جدیدا نی نی سایت بد شده

تاپیک میزنی هیچ کس جواب نمیده یا در حد یه نفر 

تورو خدا من دارم میمیرم از نگرانی

تا ۱۰ روز دیگه وقت دکترم نمیتونم تحمل کنم

هفته ۷ هستم

ساک بارداری هفته ۵ دیده شد

ولی درد شدید پا و لگن سمت چپ دارم 

هر دو پامم یه ساعتایی انقدر سرد میشه انگار یخ بسته 

پهلو و زیر دلمم درد دارم گاهی

اینا طبیعیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر من طبیعی  چون همه این علایم داشتم  شیاف استفاده کن

شیاف چی

اخه دکتر به من گفت حق استفاده هیچ دارویی بدون مشورت با من نداری

وقتمم ۱۰ روز دیگه اس برای سونو قلب 

من بارداری دومم

سر بارداری اولم اصلا اینجوری نبودم

2742

اسی جان من یادمه زمانی که باردار بودم 

کلیه هام و پاهام از درد می‌خواست منفجر بشه 

مدام باید یکی ماساژم میداد دیگه آخر سریا با ماساژ هم آروم نمی‌شدم 

انواع سنو و آزمایش های مختلف انجام میدادم بی نتیجه دکترم  می‌گفت طبیعی هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ببین عزیزم تازمانی ک خونریزی نداشته باشی همه این چیزاطبیعیه منم پاهام‌گاهی یخ‌‌میشن مثل الان گاهی کم ...

نه لک بینی ندارم

ولی انقدر چیزای بد نوشته تو نت

همش میترسم

باورت میشه همش چک میکنم ببینم یه وقت خونروزی نکرده باشم

2738
سردی بدن و پا چیزی نیست گاهی زیر شکمت هم درد میکنه گذراست. ولی درد لگن من از ماه ۴ تجربه کردم. اگه ش ...

زیر شکمم درد داره

مثل حالت نفخ و ترکیدن

ولی درد لگنم میزنه به پام از بالا به پایین

تب ندارم

ولی خب تند تند سردم میشه

نه لک بینی ندارم ولی انقدر چیزای بد نوشته تو نت همش میترسم باورت میشه همش چک میکنم ببینم یه وقت خ ...

توهم مثه من استرس داری ول کن خبری نیست مگه سابقه سقط داشتی بچه چندمنه؟

نه سابقه سقط نداشتم بچه دومم ولی این حجم از پادرد و لگن درد اولین بار تجربه میکنم

توبارداریاعلایم متفاوته من توبچه اول پادردشدیدوتهوع تو دومی ریلکس توسومی لگن دردشدیدوتوچهارمی که الانه وهفته های اوله علایم کمی دارم نترس گلم استرس خیلی بده

زیر شکمم درد داره مثل حالت نفخ و ترکیدن ولی درد لگنم میزنه به پام از بالا به پایین تب ندارم ولی ...

چیزی نیست نگران نباش؛ درد لگن هم من سرهردوبارداری م داشتم. سعی کن روی تخت دراز بکشی و زیاد رو زمین نشینی. نمیدونم به جنسیت مربوطه یا نه ولی من سر پسرم پاهام یخ میکرد و خودم گرمم بود.

توبارداریاعلایم متفاوته من توبچه اول پادردشدیدوتهوع تو دومی ریلکس توسومی لگن دردشدیدوتوچهارمی که الا ...

واقعا خدا بخیر کنه

انشالله شماهم بهسلامتی تو دلیتو به دنیا بیاری

برای منم دعا کن خیلی استرس دارم