2733
2734

واسه اتفاقی ک دوس داری بیوفته یا افتادع شکرگذاری کن

خداجونم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت هستی کنارمی نمیزاری اذیتم کنن

خدایا شکرت این هفته پر از اتفاقای قشنگه برام

خدایا شکرت ب عشقم رسیدم

خدایا شکرت منو ب ارزوم رسوندی

خدایا شکرت حالم خوبه خوشحالم دلم شاده

خدایا شکرت خبرای خوب رسید بم

خدایا شکرت واسه نعمتایی ک بمون میدی

خدایااااا شکرت دستایی ک سمتت درازکردیم پر برگردوندی قربونت برم ❤️

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خدایااا شکرت برام معجزه کردی 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

خدایا بابته تمامه اون لحظه هایی ک میتونستی همه چی و رو کنی و من و بیچاره کنی و نکردی شکرت... بابته تمامه لحظه هایی ک من و درک کردی و بخشیدیم شکرت.. و بابته این روزا ک میدونم همش ب خاطره خودم بود و خواستی بازهم نجاتم بدی شکرت❤️

2740

خدایا شکرت بخاطر رزق حلال 

خدایا شکرت بخاطر تن سالم همسرم خودم دخترم

خدایا شکرت هیچ وقت تو هیچ موقعیتی لنگ پول نموندم

خدایا شکرت که هروز درتازه ای برای نزدیکتر شدن بهت بروم باز میشه

خدایا شکرت اشتباهامو نشونم میدی اصلاح کنم

خدایا شکرت که پشتمی فقق به خودت تکیه میکنم ایاک نعبد وایاک نستعین😍😍😍😍

خدایا شکرت واسه همه چیزهایی که دادی❤😍  

برای سلامتیمون 😍

برای اینکه دستمون جلو کسی دراز نیست 😍

برای برکتایی که به زندگیمون بخشیدی😍

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

تو ثروتمند هستی...😍✍شاید تصور کنی این متن بطور اتفاقی به دست تو رسیده اما باور کن در این جهان هیچ چیز اتفاقی نیست.این نوشته پر از ایمان به خدا   و قدرت باور نکردنی است و کسانیکه به آن ایمان داشته باشند  کنار تلاش خود تحولات عجیبی را در زندگی خود تجربه می کنند.اگر شما هم می خواهید زندگی اقتصادی خود را متحول کنید تلاشی که برای کسب روزی میکنید پربرکت باشه فقط کافیست از اعماق وجودتان این جملات را بخوانید.1⃣خداوند روزی رسان است.2⃣من چون خدا را دارم ثروتمندم3⃣من به قدرت پروردگارم ایمان دارم.4⃣خداوند ثروت های آسمان و زمین برای بندگانش خلق کرده5⃣ من به قدرت توانایی  خداوند  ایمان دارم.👈این جملات را هر روز با ایمان بخوان و تحول را در زندگی خودت تماشا کن.و به یاد داشته باش ثروتمند واقعی کسی که ایمان باورش بخداست و به فکر کمک کردن  ثروتمند کردن دیگران💰 خداوند روزی رسان است..

خدایا شکرت که خونه زندگیم درست شد و درکنار همسرم به آرامش رسیدیم و با عشق و عزت و آبرو زندگی میکنیم و روز به روز رحمتت شامل حال ما میشه ممنونم خدایا 

الحمدالله که همسرم عاقل و فهمیده و سر به راه شده 

الحمدالله که با آبرو و سربلندی و خوب خوش در کنار همیم 

الحمدالله که پول پیش خونه درست شده و یه خونه عالی نصیب مون شده

الحمدالله الحمدالله