2737
2739
عنوان

چیکار کنم؟🫠 گیر کردم

231 بازدید | 11 پست

منو دوست صمیمیم با دوتا دوست صمیمی تو رابطه بودیم و همه جا با هم می‌رفتیم 

ک یهو دوستم و پارتنر من با هم خیانت کردن 

من موندم و اکس دوستم ک جفتمون خیانت دیده بودیم

دیروز رفتم بیرون باهاش همینجوری فاز درددل گرفتیم دیگ دستمو گرفت دستامون کلا قفل هم بود 

ولی بعد ک اومدیم خونه کاملا معمولی مثل قبل رفتار میکنیم 

ینی چی الان؟ینی همینجوری دستمو گرفت؟

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی

ی لحظه حس کردم جم تی ویه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
ی لحظه حس کردم جم تی ویه

منم اتفاقا همونجا بهش گفتم 

ولی دروغ چرا...منم دستم پس نزدم ک شاید یکم از حرصم از اون دوتا کم شه آروم شم

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم اتفاقا همونجا بهش گفتم  ولی دروغ چرا...منم دستم پس نزدم ک شاید یکم از حرصم از اون دوتا کم ...

اینکارو نکن بنظرم از رو انتقامه حست

تو شهر پررر از ادمای دیگه

بلاخره اون ی روز رل رفیقت بوده

بازم من تو شرایطت نیستم ولی من بودم اینکارو نمیکردم

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

اشکال ندارد دوتاتون حالتون خوب نبوده🙂

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
2740
نمی‌دونم عجیبه 😂شاید ی لحظه هورمونی شده

🫠 جذاب بود

حسی بهش داری ؟

بگی نگی 

مطمئن نیستم حسم از انتقامه یا واقعی