2737
2734

خسته شدم از تنهایی

بیست سالمه با کسی وارد رابطه نشدم

همسنام حتی کوچیک ترا تو رابطه ان منم دلم میخواد احساس دارم نیاز دارم قلب دارم خب

ولی دست رو هرکی میزارم نمیشه ..یا ازم دوره..یا هوله..یا رابطه جنسی میخواد..یا کلا نمیشه هیچوقت

بخدا خسته شدم

چیکار کنم خب 

هرچی منتظر موندم یکی عاشقم شع پسر بیاد دنبالم نمیاد

میاد..اونی ک من میخام نمیاد

بخدا از نظر قیافه و هیکل عالی ام همه میگن

چشمام تیله ای سبز لبام درشت پوستم سفید قد بلند و خوش هیکل موهام بور لخت..ناخنام همیشه کاشت و کلا مرتبم..یه دختری مثل من بخدا شاید الان فکر کنید کور و کچلم ک کسی سمتم نمیاد ولی بخدا هیچی کم ندارم هیچی

عکس نمیتونم بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد این جوکه افتادم که همه میگن اوف این دختره چقد خوشگله حتما با ده نفر تو رابطه س منو میخاد چیکار

بعد میبینی همینجوری سینگله, اونوقت اون زشته که میگی کی به این نگاه میکنه ده نفرو میچرخونه

2742

ولی درکل, سعی کن یه هدف برای خودت درنظر بگیری, و زندگیت رو معطوف به اون کنی, شاید زیاد در معرض محتواهای رلایی :))

من خودمم شرایط تورو دارم, ولی معمولی ام, ولی خب دنبال دردسر هم نمیگردم.. اینایی که ازدواج کردن مگه چه گلی به سرخودشون زدن؟ تو همین نینی سایت روزی ده تا تاپیک هست که شوهرم یه ماه اولش خوب بود..منکه سعی میکنم کلا از یه کیلومتری پسراهم رد نشم, اگه دست خودم بود گرایشمم عوض میکردم, چی دارن این مردا اخه مگه

2740