2733
2739

خواهرمنم حرفشو قطع کرده و نزاشته طرف ادامه بده.الان ناراحته میگه بهش بی احترامی کردم احتمالا داشته خواستگاری می‌کرده ازم.نظر شما چیه ؟

خواستگاری کرده؟

خواهرم خیلی ازش خوشش میاد حالا چیکارکنه؟

چرا خواهرتو جو گرفته😐

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

با یه کلمه خوشش اومد ؟ بعد اگر اینطور بود خب چرا حرفشو قطع کرد 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2738

یاد به خاطره از خودم افتادم نو جوونیم آنقدر مغرور بودم پاچه هر کی که طرفمو نگاه میکرد می‌گرفتم یه روز تو خیابون میومدم یه آقای بور خوش تیپی گفت میشه وقتتونو بگیرم به سوال دارم اگه بگی نه همین الان میرم منم محکم گفتم نه اونم واقعنی پشتشو کرد به منو رفت هنوزم پشیمونم😂😂😂

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
2706