2733
2734

نامزدم(عشقمه فعلا فقط اومده خاستگاری) کرد کرمانشاهه قراره  عروستون شم خودم فارسم 

بیاین یکم حرف بزنیم خیلی کنجکاوم درباره ی رسوماتتون 

درد مرا جز او دارویی دوا نکند. میشه لطفا برای به هم رسیدن منو عشقم دعا کنین یا یه صلوات بفرستین؟ لطفا بهم بگین منم دعا تون کنم قشنگا🥺❤️🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب می‌شناسی خودش  و خانوادشو

خاندازه ش و نه زیاد اما اخلاق خودشو میشناسم آدم خوبیه

درد مرا جز او دارویی دوا نکند. میشه لطفا برای به هم رسیدن منو عشقم دعا کنین یا یه صلوات بفرستین؟ لطفا بهم بگین منم دعا تون کنم قشنگا🥺❤️🩵
2731
سلام عزیزم منم کرد کرمانشاهم سوالی داشتی بپرس 

سلام عزیزم 

برای عقد و عروسی رسم خاصی دارین؟ یا مثلا چجوری برگزار میکنین 

و اینکه میدونم متفاوته برای هر خانواده ای ولی تو دلم مونده بود بپرسم که خانواده های کرد معمولا چندتا بچه دارن بچه زیاد دوس دارن؟

خاندازه ش و نه زیاد اما اخلاق خودشو میشناسم آدم خوبیه

خواهرشوهرمن عروس کوردا شده فارسه خیلی سخته اسی تویکجایی که زبان وفرهنگ ورسم ورسوم وهمه چیش زمین تا آسمون بامافرق میکنه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2740
مبارک😍 خوشبخت شید الهی

فدات شم الهی مرسی

خوشبخت بشی عزیزم  میخوای بری کردستان زندگی کنی

ممنون قشنگم 

نه قراره تهران بریم خانواده شم و خودشم تهرانن ولی مستقله

سلام عزیزم  برای عقد و عروسی رسم خاصی دارین؟ یا مثلا چجوری برگزار میکنین  و اینکه میدونم ...

عقد و عر سی که فرق زیادی نداره 

بستگی به خونواده ها داره واسه تعداد بچه ولی معمولا پسر دوست دارن البته اینم بگم که وقتی دختر دار میشن جونشون رو واسه دخترشون میدن اینقدر دوسش دارن و روش حساسن 

من یکی از دوستای همسرم کرد کرمانشاهه

دانشجوی دکتراس

به شدددت پسر خوبیه و عاشق نامزدشه به شدت

و چقدرم احترام میذاره به دختره

خونوادشم میشناسم عالین

ولی خب خونواده پسره یه خونواده تحصیلکرده و بافرهنگن با وضع مالی خوب

حالا این خوبه،نمیشه گفت همشون خوبن

خودت باید خونوادش و خودشو بشناسی

نامزدشم تهرانیه تازه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خواهرشوهرمن عروس کوردا شده فارسه خیلی سخته اسی تویکجایی که زبان وفرهنگ ورسم ورسوم وهمه چیش زمین تا آ ...

اره تجربه ش و داشتم یکی دوبار همچین جایی بودم ولی خب منم دوس دارم کردی یاد بگیرم امیدوارم اونقدر سخت نباشه

عقد و عر سی که فرق زیادی نداره  بستگی به خونواده ها داره واسه تعداد بچه ولی معمولا پسر دوست دا ...

یه سوال دیگه 

اینکه معمولا وقتی میخوان برای پسرشون زن بگیرن به چیز خاصی دقت میکنن توی ظاهر و خانواده؟

2706