2733
2739

امروز مشمبای فروشگاه گرفتم دستم چند دقیقه اینطوری شد بعضی وقت ها اینطوری میشه ولی امروز خیلی طول کشید هنوز گز گز می‌کنه یکم بعضی وقت ها اینطوری میشه البته نه به این شدت این عکس اینترنت هست مثلا وقت هوایی ک میله مترو میگیرم پاهام هم اینطوری هست از چیه گرفتگی عضلات هم دارم به هم مرتبط اند از چی می‌تونه باشه چیکار باید کنم فصد خون خوبه ؟۲۳ سالمه 

یا خدا برو دکتر جدی بع نظر میاد

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نه عزیزم  نگران نباش ولی حتما برو دکتر

چک کردن این عروق ک میگی روندش خیلی طولانیه از کجا می‌فهمه نمی‌خوام مامانم بفهمه خودم تنها می‌خوام برم

راستی گرفتگی عضلات هم دارم می‌تونه مربوط باشه ؟ تو اینترنت زدم زد گردش خون ضعیف 

چک کردن این عروق ک میگی روندش خیلی طولانیه از کجا می‌فهمه نمی‌خوام مامانم بفهمه خودم تنها می‌خوام بر ...

عزیزم احتمال میدم برای چک کردنش یه اسکن رنگی عروق بگیرن ازتون شایدم نگیرن با متخصص مشورت کنید

یه ماده حاجب رنگی بهتون تزریق میشه بعد سی تی اسکن میشی کاملا عروق رو بهتون نشون میدن هرجا ضعف خونرسانی باشه مشخص میشه