2733
2734

اگر نتیجه دیدین بگین از چند ماه استفاده ؟ 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ... غصه هم می گذرد ( سهراب سپهری )

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

جواب دادن لایکم کن لطفا

بله من

دوربین بودم و تنبلی داشتم

نفهمیدم چه مدت شد دقیقا چون یهو فهمیدم عینک نمی‌خوام رفتم دکتر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

دخترمن چشماش ۱نیم بود سرمه اثمد یک سال هرشب استفاده کرد بعد بردم دکتر گف صفر شده چشاش

و درطول این یک سال عینک استفاده نکردهیچ وقت اصلا نخریدم براش عینک

از عطاری گرفتم سرمه

دخترم ۷سالش بود اون موقعها

😡فقط طلاق😡
دخترمن چشماش ۱نیم بود سرمه اثمد یک سال هرشب استفاده کرد بعد بردم دکتر گف صفر شده چشاش و درطول این ی ...

مرسیی خدا خیرت بده ، میشه دعا کنی چشمای منم نمره اش بیاد پایین ؟ من چشمام نمره اش ۴ هست برسه به ۲ هم خوبه عالیه 

2740
بله من دوربین بودم و تنبلی داشتم نفهمیدم چه مدت شد دقیقا چون یهو فهمیدم عینک نمی‌خوام رفتم دکتر

عزیزم مرسی که گفتی ، منم دور رو خوب نمیبینم 

با اعتقاد استفاده کن مثلا نگو واس من جواب نمیده حتما جواب میگیری

حتما حتما ، ممنونم ازینکه گفتی 

عزیزم مرسی که گفتی ، منم دور رو خوب نمیبینم 

قربانت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706