2737
2739

وقتی ۱۰،۱۱سالم بود از یه خونه تو شهرمون خوشم میومد

خیابون که میرفتیم همیشه اون خونه رو میدیدم و دوست داشتم در آینده مال من شه و کلا حس خیییلی خوبی به اون خونه داشتم و تا همین چندروز قبلم که رد شدیم یهو با خودم گفتم اِ اینجارو من چقدر دوسش داشتم یعنی الان کی زندگی میکنه اینجا

امشب فهمیدم برای خاستگاریه که جواب منفی دادم🥲

برام جالب بود چقدر به همون خونه ی که بچگیام دوسش داشتم نزدیک شده بودم و احتمال داشته مال من شه

این همون قانون جذبه نه؟؟

انگار قانون جذب واقعیه هااا😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم متوجهی که به خواستگار جواب منفی دادی؟  عملا این چیزی که شما نوشتی قانون جذبو میبره زیر س ...

خب من خودم نخواستم اگر بله میگفتم میرفتم اونجا زندگی میکردم دیگه

همه گاهی وقتا یه چیزیو جذب میکنن ولی بعد ازمدتی از دستش میدن

کلا برام جالب بود تو یه شهر با این همه خونه چرا اون خونه ی که دوسش داشتم!!😅

2740
نه متاسفانه🥲

امان از دل ما دخترا 😔 (منظورم دخترای باحیایی مثل خودمونه وگرنه یسری دخترا از پسری حوششون بیاد راحت عنوان میکنند).‌

ان شاءالله که بزودی عشقتون دو طرفه بشه ❤

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..

ملیکااینی که توگفتی بیشتر قانون دفعه😂❤

منم یه خونه توشهرمون بود قشنگ ترین خونه ای بودکه دیده بودمش رنگ شیشه هاش آجرنماهاش همه چیش گوگولی بود بعدمدت زیادی بودساخته شده بود ولی کسی توش ساکن نمیشدودرگذرزمان بچه هاشیشه هاشوشکوندن وازرنگ روافتاده بود.همیشه قصه ی این خونه رواینجوری برای خودم تعریف میکردم که یه آقایی اینوساخته بعدهمسرش مریض شده وبعدم فوت شده آقاهه دل ودماغ نداره بیادتوخونش چندسال بعدصاحبش اومدودرکمال تعجب واقعاهمسرش براثرسرطان فوت شده بود وبرای همین نمیومده!

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
ملیکااینی که توگفتی بیشتر قانون دفعه😂❤ منم یه خونه توشهرمون بود قشنگ ترین خونه ای بودکه دیده بودمش ...

وای خدایا😂😂😂

چه خوب جذب میکنی تووو

ببین هرشب تصور کن تو عروسی منو و امیری😂😍❤

تاپیک جدید زدم بیا اونجا😂❤

2706