2733
2734

قشنگه به نظرتون؟ اگه قشنگه کدوم رنگش؟ و اینکه فقط تو مهمونی میشه پوشید ؟

تعداد رای : 12
نظرسنجی
قشنگه😍
7
58%
بد نیس😕
4
33%
زشته😑
1
8%

خوشم اومد قشنگه ولی نه برا همه جا 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدوم رنگش قشنگتره عزیزم 

سبز 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
قدم ۱۶۰.وزنمم ۶۰☹ نه لاغرم نه تپل

عزیزم اگر نه لاغری نه تپل شاید بهت نیاد 

اگر امکانشو داری قبلش پرو کن. اینترنتی نگیر. 

چون من این تیپ لباس پوشیدم لاغرم بهم نیومد. پارجه ش ریزش نداره خیلی هم پف داره آدمو گنده میکنه. واسه این میگم باید خیلی لاغر باشی. 

من شبیه حامله ها شدم. 

میدونی چرا؟ چون کتش کوتاهه و پف دامنش خیلی از بالا شروع میشه. دقیقا عین لباس بارداری. 

2740