2737
2739
عنوان

عروس شدم🥺🤍

1781 بازدید | 61 پست

هر دو خانواده فهمیدن ولی خبر قطعی رو ندادم بهشون که ببینم جوابم مثبته یا نه 

(ولی به شما میگم مثبتههههههههه😂❤)

مامان بزرگم اومد در گوشم گفت:عروس شدنت مبارک

همینو که گفت زدم زیر گریه 

از اون طرف شوهر اینده پیام داده سلام خانومم از امشب قلبمو به نامت و قلبتو به نامم زدی مرسی که اومدی و زندگیمو قشنگ کردی همه وجودم

هنوز ازش عیبم میاد🤣

نوشتم سلام استاد(استادمه اخه)ممنونم 

هول شدم خاکبرسرم اشتباه نوشتم  

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

استاد چی

مباذکه عزیز 

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

سلام استاد؟؟؟

وات د فاک/:

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مبارکه♥️😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

مبارکه عزیزم خوشبخت باشی😍😍😍😍😍

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

😂😂😂😂داستان عشقتونو میگی؟

پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
2706