2733
2739
عنوان

ماه رمضان نذر نمک کرده بودم بعد

117 بازدید | 19 پست

حاجتم روا نشد زمانی که گفته بودم پخشش نکردم🥲 الان پشیمونم میشه الان بگیرم پخش کنم؟

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخر پخش کن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
2731

حالا نمیشه جای نمک یه چیز دیگه پخش کنی 

یا فقط یدونه مرغ بدی به یه فقیر 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738
من دوبار پخش کردن حاجت نگرفتم

انشاالله حاجت بگیری،ببین من اینو تازه متوجه شدم خودت باید باورداشته باشی ک حاجت میخوای بگیری وگرن حاجت روا نمیشی

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
انشاالله حاجت بگیری،ببین من اینو تازه متوجه شدم خودت باید باورداشته باشی ک حاجت میخوای بگیری وگرن حا ...

چنتا پخش کردی؟؟

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
2706