2733
2734
عنوان

از دست شوهرم خیلی خیلی عصبانیم

140 بازدید | 12 پست

من برای آزمون مربی پرورشی میخوندم و زیاد وقت نداشتم به کارای خونه برسم و بیشتر روز کتابخونه یا پانسیون بودم و این چند وقت دریغ از یه ذره کمک 

به خدا چار پنج روزه ظرفا تو سینک بود و بو گرفته بود یه دست نرسونده بود بشوره، لباسا رو یه هفته شستم اصلا نگاه نکرده تا کنه یا دستشویی رو بشوره یا یکم خونه رو مرتب کنه. بهش گفتم هفته آخر هست درکم کن ولی هیچی 

الانم دو ساعته پای سینک هستم و کمرم داره از وسط میشکنه الان فقط منتظرم یه حرفی بزنه تا بترکم 😡😡😡😠😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دعوا ننداز ارزش نداره

ارزش نداره؟ ینی فقط وظیفه منه؟ رسما زد تو صورتم با اینکارش که من کلفت خونه ام و اون هیچ وظیفه ای تو این زندگی مشترک نداره 

تو بی پولی هاش من شریک زندگی ام ، تو آزمون ای خودش باید رعایت کنم ولی نوبت من شد ارزش نداره؟ 

دعوا نكن باهاش الان دعوا کنی بدتر اعصابت خورد میشه نمیتونی بخونی هفته اخرم هست حساسه 

بذار بعدا باخوبی بهش یادبده یا با زبون خوش دلخوریتو مطرح کن یه کمم مظلوم بازی دربیار دلش بسوزه با غر زدن و تهدید و غد بازی سرلج میوفته بدتر

شما ک الان شستی دیگه گذشت

2740
دعوا نكن باهاش الان دعوا کنی بدتر اعصابت خورد میشه نمیتونی بخونی هفته اخرم هست حساسه  بذار بعد ...

آزمونمو دادم و الان فقط دو هفته باید خونه تمیز کنم 

این مردا اگه زبون خوش حالیشون میشد حال ما زنا بهتر از این بود همون سگ باشی بهتره 

عصبانی تر نشی ولی وظیفه نداره همین که بیرون کار می کنه وظیفه اش اونه دیگه اصلا توقع نداشته باش 

قرار نیست مهمونی بیاد که 

لیست کارا رو بنویس یه ذره دره انجام بده بدون خستگی وسط اش هم چایی و آهنگ 

محل اونم نذار هیچی هم نگو بهش کسی که خودشو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد 

بگی حتمن بی اثر و بدترت می کنه روانشناسی شونه