2737
2734

آینه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

فکرکنم دوربین

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مطمئنم اینه واقعیه

از چند نفر پرسیدم شبیه عکسم یا اونی که تو اینس؟چون تو عکس خیلی زشت میشم.گفتن اینه

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
2740

دوربین گوشی زاویه دیدی هست ک بقیه تورو میبینن ولی اینه جوریه ک خودت خودتو میبینی .. هست وقتی یکی دیگه رو تو اینه میبینی کج میبینیش؟؟؟ ولی اون ب چهره خودش عادت کرده چیزی ک تو میگی رو توی عکساش با دوربین میبینه ..

امیدوارم متوجه بشی چی گفتم😅😅

2706