2737
2734
عنوان

اگه زیر بارون دعا کنید...

95 بازدید | 16 پست

و از ته دل باشه و با ایمان به خدا حتما میگیره

بیاید یک ارزوی قلبیتون رو بنویسید

و همگی باهم برای رسیدن به خواسته ها دعا کنیم و انرژی قشنگ بفرستیم☔🤍

آخه حاجاتم زیاده

اول ظهور امام عصر(عج)

۲ سلامتی و عاقبت بخیری براهمه بالاخص بچه هام

۳پذیرفته شدن دخترم تو رشته مورد علاقش(کنکور)

آمین یا رب العالمین

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عشقم ازدواجش بهم بخوره با دختره 💔😭فقط همین حالمو خوب میکنه ای خداااااااااااااااا کجای آسمونی که فقط حال منو داغون میکنی😭😭😭😭😭دعا کنید حالم خیلی بده دستام داره میلرزه

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
عشقم ازدواجش بهم بخوره با دختره 💔😭فقط همین حالمو خوب میکنه ای خداااااااااااااااا کجای آسمونی که فق ...

عزیزم انشالله یه رابطه مناسب و فرد بهتری خدا برات در نظز داره🤍

2740

من توی این مسیر عشقی ک انتخاب کردم خیلی قضاوت شدم خیلی سختی کشیدم ازتون میخوام دعا کنید کار عشقم جور شه و قبول شه خدا کمک کنه شرایطش خیلی خوب شه و بهم برسیم 

من خیلی شکست خوردم به دعاتون نیاز دارم ممنون❤️

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
من توی این مسیر عشقی ک انتخاب کردم خیلی قضاوت شدم خیلی سختی کشیدم ازتون میخوام دعا کنید کار عشقم جور ...

شک نکن😍😍😍دراین موزد اصلا شک نکن چون تجربه کردم.ب خدا توکل کن و حمایتش کن

عشقم ازدواجش بهم بخوره با دختره 💔😭فقط همین حالمو خوب میکنه ای خداااااااااااااااا کجای آسمونی که فق ...

ان شاالله خدا یکی از اون بهتریناش سر راهت قرار بده که به حال الانت بخندی خوشبخت ترین باشی عزیزم

این دعا رو از ته قلبم کردم

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
شک نکن😍😍😍دراین موزد اصلا شک نکن چون تجربه کردم.ب خدا توکل کن و حمایتش کن

خیلی ممنونم از انرژی مثبتت آدما خیلی دل سنگ شدن خیلی با حرفاشون دلمو شکوندن عشقمو خیلی قضاوت میکنن فقط هم بخاطر بی پولیش اما منم امید دارم ب خدایی که مارو آفرید مهم نیست میگم مهم نیست همه آدما برامون نخاد فقط میخوام خدا باهامون باشه و بهمون کمک کنه😍

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
عزیزم انشالله یه رابطه مناسب و فرد بهتری خدا برات در نظز داره🤍

😭😭😭 پس چرا یکسال باهام بود، چرا یکسال عذابم داد، روزی که خبر عقدش بشنوم میمیرم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2706