2733
2734
عنوان

ما این همه بهش گوشت میدیم ابرومونو برد😑💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 51 پست
منظورت از حیوان ستیزی خانگی کردن و عقیم سازی و قطع شهوت طبیعی حیوانات هستش؟  چیزی از بحران موش ...

نه ببین نباید عقیم بشن والا این کار گناهه به نظرم ما حق قطع شهوت یک حیوان رو نداریم !

خوب اخه تو خیابون هم باشن بهشون آسیب میزنن مثلا میگن خیابان شده جای گربه ها میبرن معلوم نیست چ بلایی سرشون میارن ..ولی چ میدونم خوب

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا راجب گربه درست صحبت کنین من تاحالا ندیدم نمک نشاسی کنه گازمون بگیره یا هرچی  ذات خرابه ان ...

شمااول حرف زدن باهمجنس خودتو یادبگیر بعداموزش گربه داری راه بنداز.به هرحال خدمت کردن ب این زبون بسته ها وظیفه انسانی مرسی وظیفت خوب انجام میدی.

شمااول حرف زدن باهمجنس خودتو یادبگیر بعداموزش گربه داری راه بنداز.به هرحال خدمت کردن ب این زبون بسته ...

جالبه چه خوب ک به خودتون گرفتین بسلامت 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2731
منظورت از حیوان ستیزی خانگی کردن و عقیم سازی و قطع شهوت طبیعی حیوانات هستش؟  چیزی از بحران موش ...

دلت رو صاف کن دل سیاه دعاش به آسمون نمیرسه  

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
انگل گربه ای ندارن؟

ن 😐

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم