2737
2739
عنوان

عفونت دندان در بارداری لطفا بیاین

127 بازدید | 31 پست

دوستان چند روزی دندون درد داشتم البته قابل تحمل بود و دردش زیاد نبود امروز صبح دیدم لپم ورم کرده برای عفونت میترسم فردا هم دکترم نیس تعطیله چیکار کنم امروز آب نمک چایی و نمک غرغره کردم سفکسیم هم خوردم دردش خیلی کمه فقط ورم داره چ کنم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نشاسته ی گندم دارید؟

دندون منم عفونت کرده . نشاسته ی گل دارم میشه استفاده کرد؟

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
چای غلیظ درست کن نمک هم زیاد بریز جوری که شوری نمک حس بشه  هر یه ساعت یه بار تو دهنت بچرخون مث ...

نمک تو‌چایی ؟

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2740

بله نشاسته ی گل همون نشاسته ی گندمه

بریزید روی قسمت هایی که درد داره ، عفونتش رو از بین میبره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

نشاسته رو حتما امتحان کنید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
بله نشاسته ی گل همون نشاسته ی گندمه بریزید روی قسمت هایی که درد داره ، عفونتش رو از بین میبره

ببخشید خشک خشک بریزم ؟یا خمیری

2706