2733
2739
عنوان

خانومای باردار یه لحظه بیاین لطفا

172 بازدید | 37 پست

هفته16 هستم

اوایل بارداری تاهفته6 خیلی عالی بودم

بعد از اون حالت تهوعم شروع شد. بی اشتها شدم. هیچی نمیتونم بخورم. تا میوه میخورم نفخ بدی دارم

خیلی کم حوصله شدم و حتی حوصله خودمم ندارم

تا کی این حالات ادامه داره🥲😞

از نظر روحی به هم ریختم

بعدزایمان

میوه نخور

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا ۶ ۷ ماه نوزاد اونجوری هستی

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2742

عزیزم بنظرت من باردارم تا بخوام بی بی چک بزنم 

من الان ۷ روز از موعدم گذشته و هیچ خبری از پری نیست قبلا نامنظم بود ولی از اسفند تا فروردین منظم شد حالا ایندفعه گذشت آخرین پریودم ۸ فروردین بود حدودا از همین یک هفته پیش سینه درد شدید پیدا کردم مخصوصا سینه چپم کلا اینقدرر حساس شده بود که نگو و انگاری باد کرده بود هی دردش کمتر میشد هی دوباره میومد نوک سینم هم و سینه راستم هم درد داشت ی وقتایی هم حساس میشد زیر دلم هم تیر میکشید مخصوصا قسمت چپ و ول میکرد معده درد گرفتم میگیره ول میکنه حالا از صب که پا شدم به شدت بی حال و خوابالو هستم کمردرد هم از چند روز قبل دارم ولی از درد سینه هام نمیتونم راه برم

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
بعدزایمان میوه نخور

یعنی تا ماه آخر بی حوصله هستم و حالت تهوع دارم

آخه همه میگفتن تا ماه چهار این حالات ادامه داره

میوه هم میگن برا بچه نیازه.عذاب وجدان دارم نمیتونم بخورم

من هفته ی ۱۵ ام همینجوری ام 🥲  روزا اصلا نمی‌گذره.  من  از هفته ی ۶ تا ۱۲ مثل جنازه بودم  ۵ کیلو وزن کم کردم. از هفته ی ۱۲ کمی بهتر شدم اشتهام خوب شد. ولی تهوع هنوز دارم و قرص تهوع میخورم 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
2740
عزیزم بنظرت من باردارم تا بخوام بی بی چک بزنم   من الان ۷ روز از موعدم گذشته و هیچ خبری ...

خب چرا تا الان صبر کردی. من یه روز از موعدم گذشت بی بی چک زدم مثبت شد. شماهم فردا صبح اول وقت بزن

یعنی۶ ماه بعد از زایمان؟ آخه همه میگفتن تا ماه چهارم بارداری این علایم هست من خیلی بی حوصله شدم اخه

ن تا ماه ۷م بارداری البته مونده به بدنت

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
یعنی تا ماه آخر بی حوصله هستم و حالت تهوع دارم آخه همه میگفتن تا ماه چهار این حالات ادامه داره میو ...

مگه نمیگی حالت تهوع داری؟!

پس هروقت خیلی تشنه شدی بجای آب بخور

ولی فکرکنم حالت روبدکنه

من هیچی نمیتونستم بخورم

حتی ویارم بعدزایمان ادامه داشت

بعضیامیگن بهترمیشن

من که نشدم تا۹ماه بعدزایمانم هم ویارداشتم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

منم همینطورم

از همه فراریم

مخصوصا صدا هر صدایی انقد رو مخمه

اصلا توان غذا پختن ندارم همشم ضعف دارم

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
خب چرا تا الان صبر کردی. من یه روز از موعدم گذشت بی بی چک زدم مثبت شد. شماهم فردا صبح اول وقت بزن

میخوام بزنم ولی از علایم بنظرت امکان داره؟

میدونی من قبلا که پریم نامنظم بود هر وقت بی بی میزدم منفی میشد قلبم میشکست با اینکه نی نی نمیخواستم میدونی چی میگم ولی فردا میزنم حتما

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2706