2737
2734
عنوان

عدم تمکین چیهههه

100 بازدید | 10 پست

واییی ابلاغیه. اینسری اومده بابد تمکین کنم گفته ک من گفتم نمیخوام زندکی کنم و ‌.‌ 

از ی وکیل پرسیدم گفته باید تمکین کنی وگرنه‌ ناشزه حساب میشی بت نفقه نمیرسه 

ما نامزد بودیم زیر ی سقف نرفتیم ولی ب.اکره نیستم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

تروخدااا بگید ک چیکار کنم حالم بده آرامش ندارم من فقط ۱۷ سالمه ک ب دست این پدر مادر بدبخت شدم 

انقد فکرو خیال برداشته منو داغون شدم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بخدا گریم گرفت حالم بده 

اون ب من خیانت کرده من دیگ نمیخوامش 

کاش بمیرم😭😭😭

تمکین شرایط داره اگه خونه و زندگی برات فراهم کرده که باید بری زندگی کنی یه مدت تا ناشزه نشی در صورت ناشزه شدن نفقه نداری و تا۷سال فکر کنم حق ازدواج مجدد نداری ولی مهریت رو باید بده اگه شرایط نداره اعتراض به تمکین بزن

به امید روزای بهتر❤
2740
بعد هم مگه چقدر نفقه میدن در ماه! اگر قصدت طلاقه ناشزه هم بشی ربطی به طلاق و مهریه ت نداره. نترس. ای ...

اخه خیانت کردبا زن بیوه خیلی داغونم کرده خیلی زجرم دادن 

منم میخوام جای اونا با مهریه و نفقه گرفتن حقم و بگیرم عذابش بدم 

اخه خیانت کردبا زن بیوه خیلی داغونم کرده خیلی زجرم دادن  منم میخوام جای اونا با مهریه و نفقه گ ...

مهریه ت که کامل میتونی بگیری اما نفقه بگیر نگیر داره. 

ناراحت میشی اما رک بگم اینو خیانت محسوب نمیکنن و فوقش میگن صیغه و حلال هم بودن. نیاز ب اثبات هم ندارن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تروخدااا بگید ک چیکار کنم حالم بده آرامش ندارم من فقط ۱۷ سالمه ک ب دست این پدر مادر بدبخت شدم  ...

من خودم 18 ازدواج کردم اما با ازدواج سن پایین بشدت مخالفم. همش هم بخاطر همین مسائل. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40