2737
2739

از فوت بابام ۳ماه میگذره رفتم جشنی ک  برا همکارا گرفته بودن همه رقصیدن بمنم گفتن بیا برقص منم رقصیدم خاک توسرم پشیمونم حالم از خودم بهم میخوره پیش همکارام خجالت میکشم ای خدا  ... خودم خیلی پشیمونم  مادرم گفت تو ب بابات بی احترامی کردی... خاک برسرم خیلی ناراحتم اونجام بخاطر روح بابام رفتم و یکمم حالم بهتر شد اما مامانم اونجوری گفت عذاب وجدان گرفتم ..بابام ۵۳سالش بود منحتی بعد مردنشم آدم نبودم ...گفتن بعضیا عروسی میگیرن...ای خدا پریشونم حالماز خودم بهم میخوره چکنم یاد بره همیشه میرینم به زندگی و احساسات خودم

عزیز من اولن خدا رحمتش کنه ابن که به خودت بد بگیری و خوش بگذرونی هیچ اتفاقی نمی‌افته چرا عذاب وجدان خوبه افسردگی بگیری؟ تا کی میخوای بمونی خونه و مهمونی نری؟ بیخیال حرف مردم اگه چیزی هم گفتن بگو به شماها چه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکالی نداره، زندگی ادامه داره مجبوری ادامه بدی و این چیزام جز زندگیه.مامانتم دلش پره ی چیزی گفته.

تورو خدا آخه هرکی تایپیک قبلم اومد گفت اشتباه کردی رفتی ... منخاک توسر اینقدر بابام زود رفت حتی بلد نیستم عزاداری کنم وای دارم آتیش میگیرم برا باباممم

2731
عزیز من اولن خدا رحمتش کنه ابن که به خودت بد بگیری و خوش بگذرونی هیچ اتفاقی نمی‌افته چرا عذاب وجدان ...

خیلی پشیمونم همه یه جوری نگام میکردن کثافتا همکارام فیلمم برداشتن ای کاش نمیرقصیدم ....😔😔😔 حالم بده که حتی خوشی بما حروم شده ...بابای بیچارم جوون بود مامانم میگه بی حرمتی کردی ... 

خیلی پشیمونم همه یه جوری نگام میکردن کثافتا همکارام فیلمم برداشتن ای کاش نمیرقصیدم ....😔😔😔 حالم ب ...

ازشون بخواه پاک کنن عزیزم مادرت ناراحته حق داره زود عصبی میشه الان و زود رنج شده به دل نگیر 

ازشون بخواه پاک کنن عزیزم مادرت ناراحته حق داره زود عصبی میشه الان و زود رنج شده به دل نگیر 

به کنایه گفتم اما گفتن مایادگاری برداشتیم و فلان رقص دسته جمعی بود اما من اشتباه کردم 

به کنایه گفتم اما گفتن مایادگاری برداشتیم و فلان رقص دسته جمعی بود اما من اشتباه کردم 

عزمزمه دیگه کاریه که شده بیخیال تو که نمیشه تا آخر عمرت ناراحت باشی بیخیال گل پدرت خدا رحمتش کنه مادرت هم نگران نباش حق بهش بده الان خیلی زود رنجه و پرخاشگر هر حرفی و میزنه

2740
عزمزمه دیگه کاریه که شده بیخیال تو که نمیشه تا آخر عمرت ناراحت باشی بیخیال گل پدرت خدا رحمتش کنه ماد ...

ممکنه پدرمم اون دنیا ازم دلگیر باشه،؟؟؟ مامانم خاب دیده بود که من سرخاک بابام نمیام و بابام برام اهمیت نداره

وا  حالا چون خدا بیامرزدشون فوت شدن شما هم باید دائم غصه دار باشین؟  غم تو دل آدمه به تظ ...

وای خدا نیاره برا هیچکی خوشی حتی لحظه ای ب آدم حرام میشه😭😭😭

ممکنه پدرمم اون دنیا ازم دلگیر باشه،؟؟؟ مامانم خاب دیده بود که من سرخاک بابام نمیام و بابام برام اهم ...

وا یعنی چی اتفاقا اون الان راضیه که تو ناراحت نباشی 😑بنظرم از یکی بپرس معنی خواب مادرت چیه

وا یعنی چی اتفاقا اون الان راضیه که تو ناراحت نباشی 😑بنظرم از یکی بپرس معنی خواب مادرت چیه

کسی نمیشناسم بپرسم ازش ولی حاضرم جونمو میدادم برا بابام و الانم حاضرم بخدا فقط یک روز دیگه ببینمش مثل آب براش تشنه اممم

تورو خدا آخه هرکی تایپیک قبلم اومد گفت اشتباه کردی رفتی ... منخاک توسر اینقدر بابام زود رفت حتی بلد ...

عزیزم مطمئن باش باباتم اگه ببینه تو خوشحالی و داری ب زندگی عادی برمیگردی روحش شاد میشه تا وقتی ک ببینه همش ناراحتی و اذیتی.یه کم عاقلانه فکر کن.هرچی تو شادتر و خوشحال تر باشی روح پدرتم خیالش راحتتر میشه

2706