2733
2734

اسی دوباره بزار 

منم بابام فقط تلفنی صحبت می‌کردم اهله چت نبود پیاماشم به جز ماله بانک نمیخوند بقیع رو

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

مامانبزرگم ولی خب چت نه

تنها کسی که تو خانواده باهام مهربون بود و دوسم داشت🥲😭💔

کاش الان بود😭💔

بخاطر کرونا فوت شد💔💔💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه فکر کنم شوهر خواهر نامحرمه و کمتر کسی میگه عزیزم حتماً خیلی آدم خوبی بوده خدا رحمتش کنه 🥀💔

خیلی آدم خوبی بود جاش تو بهشته. تو خانواده ما این الفاظ کاملا عادی هست و نشون دهنده علاقه قلبی 

2731

مامانبزرگم بود،گوشی نداش

شب قبلش بخاطر ی ازمون برگشتم شهرمون،مریض بود،رفتم بالاسرش،چون اون  موقع کرونا زیاد بودTبوسش نکردم ،بهشم گفتم نمیتونم ببسومت میترسم کرونا بگیری ولی چون حالش خوب نبود نمیتونست جوابمو بده ،فقط نگام میکرد،نمیدونم چرا یجوری شدم

صبح فرداش رفتیم با بابام پرستار اوردیم ولی چون انقد رگش خشک بود با سرنگ نوزاد بهش سرم زدن یا امپول یادم نی

برگشتیم خونه عصرش رفتم کلاس ،دقیقا کلاسم روبه رو خونه خالم بود(مامانبزرگم همیشه خونه ما بود ،ولی نمیدونم چرا اون تایم اونجا بود خداروشکر،اخه اگه خونه ما بود خیلیی سخت میشد😭)

ولی بازم بخاطر کرونا گفتم با اون وضع نرم

ولی از وقتی برگشتم هی به مامانم میگفتم بریم خونه خاله نمیدونم چرا همش یچی تو ذهنم بود 

مامانم کار داشت میگف بزار ساعت 8بریرم

یادمه داشتم بازی پرسپولیس و فولاد میدیدم خالم زنگ زد...😭😭😭😭

میدونین چی جالبه؟

از زمانی که فوت کرده ،هروقت هروقت هروقت ناراحتم خیلی زیاد ،یا با خانوادم دعوا میکنم بعضی مواقع میگم خدایا من چقد تنهام😅

دقت کردم همون شب میاد به خوابم تو بغلم میگیره😭

خیلی برام عجییبه😭هفته پیش دو شب کنکور خییلی دلم گرفته بود ،اومد تو خوابم فقط بغلم گرفته بود😭😭😭😭

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(
ممنونم. بله ۳۷ سالشون بود فقط. برای همه خیلی سخت بود. هنوزم هست

روحش در آرامش باشه انشاءالله❤و امیدوارم خواهرتون هم به آرامش برسه

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
اسی دوباره بزار  منم بابام فقط تلفنی صحبت می‌کردم اهله چت نبود پیاماشم به جز ماله بانک نمیخوند ...

الان که میدونم نیستی آفلاینی وگرنه میزاشتم 

خدا رحمتش کنه عزیزم بی پدری سخته

الان که میدونم نیستی آفلاینی وگرنه میزاشتم  خدا رحمتش کنه عزیزم بی پدری سخته

ان هستم بزار 

خدا پدر تو رو هم بیامرزه اره  بی پدری سخته مخصوصا اینکه اگه پدر عالی می‌بود من تو همه چیم بهش وابسته بودم بعد از اون خیلی سختی کشیدم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
مامانبزرگم بود،گوشی نداش شب قبلش بخاطر ی ازمون برگشتم شهرمون،مریض بود،رفتم بالاسرش،چون اون  مو ...

خدا رحمتش کنه عزیزم کاشکی بابای منم بیشتر بیاد به خوابم 

بغلش کنم آروم بشم کاشکی باهام حرف بزنه توی خواب

2706