2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

دو سال و چهار ماهشه

دوستان فقط نگید زود داری میگیریا...

علاقه ای به پوشک گرفتن نداشتم ...خیلی آمادگی داشت مدام پوشکشو  درمیاورد مدام مجبورم میکنه ببرمش دستشویی  الان گیر کردم هم صبحدتا شب تو دستشوییم  هم پوشک پاشه  

دو سال و چهار ماهشه دوستان فقط نگید زود داری میگیریا... علاقه ای به پوشک گرفتن نداشتم ...خیلی آماد ...

خب سنش خوبه که من پسرم رو درست ۲ سالگی گرفتم ۱۰ روزه کامل یاد گرفت 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
دو سال و چهار ماهشه دوستان فقط نگید زود داری میگیریا... علاقه ای به پوشک گرفتن نداشتم ...خیلی آماد ...

پوشک نکن دیگه به هیچ وجه بزار یاد بگیره اگه پوشک تنش کنی بچه سرگردان میشه کلا پوشکش نکن تند به تند ۱ ساعت ببر دستشویی جیش کنه زود یاد میگیره 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
والا سنش همچین کمم نیس پسر من یسالشه جیششو میگ 

چی بگم ...تو یه تاپیک دیگه گفتم سنشو...یسری اومدن گفتن وا ای بیچاره بچه گناه داره...اندام فلانش کامل نشده...یسری دیگه هم در کمال تعجب به این قضاوت رسیده بودن که میخوام پول پوشک ندم🙄

کلا هر جوری میگم به جای توجه به اصل موضوع همه سعی میکنن یه جور دیگه قضیه رو قضاوت کنن در حالیکه من فقط دنبال راهکارم