2733
2734

🔷دادستان کلاله: یسنا ربوده شده بود

🔹️دادستان کلاله: بلافاصله پس از اعلام مفقودی یسنا کودک کلاله‌ای با تشکیل پرونده قضایی عملیات جستجو و اقدامات قضایی، پلیسی و اطلاعاتی برای بررسی موضوع آغاز شد.

🔹در ادامه بررسی‌ها با توجه به شواهد و قراین ظن بازپرس پرونده مبنی بر ربوده شدن کودک تقویت شد و در پی تحقیقات با دستور بازپرس پرونده چند نفر به عنوان مظنون به پلیس آگاهی احضار شدند.

‌‌‌

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همون شب گفتم اصن مگ میشع ۵ روز زنده بمونه بدون غذا و اینا بعدم از ترس سکته میکنه

دزدیدن ملوم بود

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731

من که تازه دیروز فهميدم جریان چیه و بعد پیدا شدنش 

معلوم بود دزدینش 

۴ روز بدون آب و سرپناه و غذا

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
من همون شب گفتم اصن مگ میشع ۵ روز زنده بمونه بدون غذا و اینا بعدم از ترس سکته میکنه دزدیدن ملوم بود

ولی حدس من اینه با توجه ب کمک مالی و پخش شدن شماره کارت پدرش و هی نشون دادن خونه و زندگی شاید ترفندی از طرف خود خانواده برای پول بود

من که تازه دیروز فهميدم جریان چیه و بعد پیدا شدنش  معلوم بود دزدینش  ۴ روز بدون آب و سرپ ...

تمیز و سرحال

دختر من یک ساعت دیر تر غذا برسع منو میخوره و اخلاق صفر

2738
تمیز و سرحال دختر من یک ساعت دیر تر غذا برسع منو میخوره و اخلاق صفر

اصلا امکان نداره 

خدا کنه به بچه‌ تعرض نکرده باشند

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
تاپیک شماره۱۰۶۳۶۳۹۶۴۹۲۹۳۷۴۰۲۰۶۴۹۳۰۳۷۴۹۳۰درباره یسنا:

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

تابلو که دزدیدن دیدن همه دنبالشن اگه پیداش کنن گرفتار میشن بعد 5روز آوردن گذاشتنش همونجا که طبیعی مثلا اینجا بوده 1روز غذا نخوره آدم میمیره 5روز آب وغذاش دادن دسشویی رفته دیگه 5روز بدون دسشویی هم نمیشه ازترس گفتن بریم بزاریم بابا گرفتار نشیم 

ولی حدس من اینه با توجه ب کمک مالی و پخش شدن شماره کارت پدرش و هی نشون دادن خونه و زندگی شاید ترفندی ...

دقیقا چون رسیدگی نداشتن و جانباز بوده چ بوده 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706