2733
2734
عنوان

قضاوت نمیشین

28 بازدید | 9 پست

یه عقیده‌ایی که دارین و حس میکنین با بیان کردنش بقیه قضاوتتون میکنن و معمولا بقیه نسبت بهش گارد دارنو بگین..کسی قضاوت نمیکنه(البته که میکنن ولی چیزی گفتن خودم میزنم تو دهنشون) به شرط اینکه حرفتون توهین نباشه..صرفا برای خودتون باشه اعتقادتون

از اون حرفا که الان اکثریت مخالفشن.. 

مثلا دیدن الان کلی بیوتی بلاگر پسر داریم و همه دوسشون دارن؟! من با ارایش کردن پسرا حال نمیکنم..هرکاری میکنم باهاش کنار نمیام

مخالف همجنس بازی ام و هرکی هرچی بگه بازم قبولش ندارم ! 

مخالف اینایی هستم که میخوان جنس مخالف باشن شاید تعداد خیلی کمی اینجوری باشن ولی الان همه ظاهری میخوان اینجوری باشن  :/

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مخالف همجنس بازی ام و هرکی هرچی بگه بازم قبولش ندارم !  مخالف اینایی هستم که میخوان جنس ...

البته کلمه درستش همجنس گراییه و من هم تا حدودی باهاتون موافقم بنظرم از چارچوبش خارج شده

اینکه یکی به اسم روشنفکری چاک سینه شو انداخته بیرون یا یه ساپورتی پوشیده که شیار های ناحیه خصوصیش معلومه رو نمیتونم قبول کنم :/  کسی هست مخالف من باشه جدی؟؟؟

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!

بنظرم الان که توی کشورمون دارن با بد حجابی برخورد میکنن خیلیم خوبه،چون یه سریا واااقعا پوششون افتضاحه و میگن به خودمون مربوطه و شما نگاه نکن 

وقتی توی جامعه هر رفتاری داری یا هر پوششی داره قطعا به بقیه هم ربط داره چون تاثیرش روی بچه های ماهم دیده میشه ،پس اگر به خودتون مربوطه فقط توی خونه هاتون اینجوری باشید لطفا