2737
2739

دیر پژمرده بشن 

اینا رو میشه خشک کرد؟ چطوری؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو بخش جستجوی عکس گوگل میتونی این عکس رو سرچ کنی🌱

من اونو نمیاره برام گوشیم

چطور خشکش کنم

یا چیکار کنم حداقل زود پژمرده نشه؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2731
گل اسمش عروس هست فک کنم

چطور خشکش کنم

چطور خشکش کنم یا چیکار کنم حداقل زود پژمرده نشه؟

ببین دیدم جاهایی میدی برات قاب میگیرن که سالم بمونه براعروس ها رو اینکارو میکنند

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
گل اسمش عروس هست فک کنم

چطور خشکش کنم

یکی دیگر از روش های خشک کردن گل ها استفاده از مایکروویو به کمک سیلیکاژل است. ژل به حفظ شکل گل ها کمک می کند و قابل استفاده مجدد است. شکوفه های جداگانه گل مانند گل های مروارید ژربرا، گل های داوودی، گل های رز و لاله ها به خوبی به روش خشک کردن گل در مایکروویو می آیند.

این روش خشک کردن به حفظ رنگ و ساختار بهتر از خشک کردن هوا کمک می کند. شما همچنین می توانید از سیلیکاژل برای خشک کردن گل ها بدون کمک مایکروویو استفاده کنید، اما زمان بیشتری طول می کشد. ژل سیلیکا در ظروف بزرگ در فروشگاه های صنایع دستی و آنلاین موجود است.

شکوفه ها را از ساقه ها جدا کنید.

یک ظرف مناسب برای مایکروویو پیدا کنید که در مایکروویو شما جا شود و شکوفه های شما را نگه دارد. اطمینان حاصل کنید که این ظرف پس از خشک شدن برای غذا استفاده نمی شود.

کف ظرف را با یک اینچ ژل سیلیکا بپوشانید (ممکن است برای شکوفه های بزرگتر به مقدار بیشتری نیاز داشته باشید.)

شکوفه های گل را در ژل قرار دهید.

به آرامی ژل بیشتری روی شکوفه ها بریزید تا گلبرگ ها صاف نشوند.

ظرف را بدون درپوش داخل مایکروویو قرار دهید.

دما و زمان بسته به گل متفاوت خواهد بود. مایکروویو را با درجه حرارت کم روشن کنید و بگذارید 2 تا 5 دقیقه بماند. قبل از افزایش حرارت یا زمان، روند خشک شدن گل ها را بررسی کنید.

پس از خشک شدن گل ها، مایکروفر را باز کرده و در ظرف را بپوشانید.

ظرف را از مایکروویو خارج کرده و روی آن را کمی باز کنید تا هوا خارج شود.

بگذارید 24 ساعت بماند.

پس از 24 ساعت، ژل را با یک برس نرم از روی گلبرگ ها جدا کنید.

مه با اسپری اکریلیک برای محافظت.

نکته: گل های خشک شده به سرعت در برابر نور خورشید یا گرمای شدید محو می شوند. آنها را در مناطق خنک و دور از پنجره نگهداری کنید.

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
2740

استفاده از رزین اپوکسی برای حفظ گل ها نتایج خیره کننده ای به شما می دهد. این روش می تواند کمی مشکل باشد زیرا پس از فعال شدن رزین باید سریع کار کنید. نتایج بسیار ارزشمند خواهد بود، به خصوص اگر قصد دارید از گل های حفظ شده برای جواهرات یا سایر پروژه های صنایع دستی استفاده کنید.

ابتدا باید گل ها را با استفاده از روش خشک کردن با هوا یا مایکروویو خشک کنید.

سطح کار خود را با روزنامه های قدیمی یا سایر پوشش های محافظ بپوشانید.

مقادیر مساوی از رزین و کاتالیزور را در لیوان های اندازه گیری یکبار مصرف اندازه گیری کنید.

اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برای چیزی که برای یک یا دو گل نیاز دارید مخلوط کنید زیرا رزین اپوکسی به سرعت سفت می شود.

رزین و کاتالیزور را در یک فنجان یکبار مصرف دیگر بریزید و طبق زمان توصیه شده توسط سازنده مخلوط کنید.

می توانید گل را داخل اپوکسی فرو کنید یا گل را در قالب سیلیکونی قرار دهید و سپس اپوکسی را در قالب بریزید. اگر می خواهید گل را غوطه ور کنید، باید آن را برای چند دقیقه نگه دارید تا اپوکسی بین گلبرگ ها قرار گیرد. سپس شکوفه را از اپوکسی خارج کرده و روی چند لایه روزنامه آویزان کنید تا جا بیفتد.

اپوکسی معمولاً در حدود 5 دقیقه سفت می شود.

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

راستی عزیزم من گشتم انگار اسم این گل اینه:

Trachelium Lake Michigan White

hgvt.com راستی اون مطالب رو هم از سایت 

🍀برداشتم

با سرچ کردن انگلیسی اینکه چطوری گل هارو برای نگهداری خشک کنیم

یکی دیگر از روش های خشک کردن گل ها استفاده از مایکروویو به کمک سیلیکاژل است. ژل به حفظ شکل گل ها کمک ...

مرسی زحمت کشیدی