2733
2734

حالا دو نفری مثلا با یه دوست 

دلم میخواد از اون ون نقلی ها بگیرم پشتش و خودم درست کنم 

برم مسافرت 

به نظرتون میشه؟؟؟

یا باید صبر کنم شوهر کنم😐😐😐

لطفاً منطقی بگید

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بستگی به خودت و خانوادت داره 

ولی من یکی که خودم بچه هم دارم. باز دلشو ندارم که تنهایی وارد جاده ها بشم ، منطقی فکر کنی یکم خطرناکه

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

بله چرا نشه .. یک دوست خوب ... هیچ فرقی بین دختر و پسر نیست 

اري از پشت كوه آمده امچه ميدانستم اين ور كوه بايد براي ثروت حرام خورد........براي عشق خيانت كرد، براي خوب ديده شدنديگري را بد نشان دادبراي به عرش رسيدن ديگري را به فرش كشاند وقتي هم با تمام سادگي دليلش را ميپرسم مي گويند از پشت كوه آمده............ترجيح ميدهم به پشت كوه برگردم و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد تا اين كه اين ور كوه باشم و گرگ....
2740
من تا موقع دبیرستان با دوستام میرفتیم البته از طرف مدرسه مثلادمیبردن مشهد  با تور اوکیه به نظر ...

تور چیه میگن آدمای بیشور داره خودم می‌خوام برم دست خودم باشه برنامه سفر

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
میشه ولی سخته برای دختر مگر با دوستی ویا کسی باشه  من خودم تنهایی میترسم

تنها نه با یه دوست

اگه خانوادت گیر نمیدن چرا نشه ! من ارزومه با همین اتوبوس قطار برم ون نخواسیم حالا

اره میذارن با دوست البته

بستگی به درک و فهم خانواده‌ داره 

خانواده میشناسم میگن ببین فلان دختر چندین وقته پدر مادرش خونه نیستن میره بیرون میاد چقد سنگینه 

در حالی که فکر میکنن همین که ارایش نمیکنه سنگینیه 

ولی شبا تا ساعت ۲ بیرونه میگن اشکال نداره حتما کاری داره مسافرت هم میره

ولی اگه یه دختر یکم ارایش کن میگن خرابه در حالیکه هزار برابر همون دخترست که ارایش نکرده از نظر سنگینی

2706