2737
2734
عنوان

چند کیلو مرغی بزرگ حساب میشه؟

236 بازدید | 29 پست

۱/۷۰۰ کیلو بزرگ میشه؟ برای چند نفر کافیه؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کوچیک حساب میشه

برای چند نفر جوابه؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2731
سینه رو برا دو نفر حساب کنی رون رو یه نفر میشه کلا ۶ نفر یا ۷

به نظرت برای ده نفر که دوتاشون بچه هست دوتا مرغ که یکیش فقط نصف سینه اش نیست کافیه؟

و اینکه ران رو هم دو قسمت کنم یا خیلی کوچیک میشه؟

زیر دو کیلو کوچیک حساب میشه  ۱۷۰۰ اگه برای مهمونه برای ۴ نفر دو تا ران کامل دوتا نصف سینه اما ا ...

ممنون عزیزم کامنت بالا رو هم جواب میدی

2738
به نظرت برای ده نفر که دوتاشون بچه هست دوتا مرغ که یکیش فقط نصف سینه اش نیست کافیه؟ و اینکه ران رو ...

هیچ وقت رو نخوردن بچه حساب نکن اگه میتونی اون مدل که بال رو سر سینه میزارن و برش نمیزنن جدا کنن  سینه ها رو تکه کن اینطوری سینه مرغ میشه سه تیکه بزرگ و ران ها رو اگه ۱۷۰۰ گرمیه نصف کنی نوک رون خیلی کوچیک میشه اگه ده نفر خودتونم حساب کردید و میتونی خودتون تکه های کوچیک بردارید کافیه فقط حواست باشه دورچین و سیب زمینی سرخ کرده رو زیاد بزاری  اگه مرغت آب هم داره آب مرغ رو جدا تو چند کاسه بریز هم سفره پر میشه هم بیشتر به نظر میرسه 

ممنون عزیزم کامنت بالا رو هم جواب میدی

میونی ران رو هم دوتکه کنی به شرطی که اون قسمت پشت مرغ رو جدا نکنی و بزنی سر ران که بزرگتر به چشم بیاد نوک رونها هم که میشه ۴تکه کسی بخواد بیشتر بخوره یا خودتون برمیدارین 

هیچ وقت رو نخوردن بچه حساب نکن اگه میتونی اون مدل که بال رو سر سینه میزارن و برش نمیزنن جدا کنن &nbs ...

مرسی عزیزم

راستش بچه هامون خوش خوراکی اتفاقا😁😁

مهمونا خودمونین باهاشون رو دربایستی ندارم ولی من خودم خوشم نمیاد غذا کم بیاد

مرغ هامونم یخ زده هسن وگرنه چند تیکه اضافه میذاشتم

سلام عزیزم خوبی؟

توی تاپیک مریم امیرجلالی دیدم ک کامنت گذاشتی ک از دوستت دزدی کرده.

راستش ب منم یه آیدی فرستاده بود برای کار.

من شک کردم بهش. خواستم از شما بپرسم ک واقعا اون آیدی برای خودشه و واقعا دزد و کلاه برداره؟چجوری این کارو کرده؟

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
سلام عزیزم خوبی؟ توی تاپیک مریم امیرجلالی دیدم ک کامنت گذاشتی ک از دوستت دزدی کرده. راستش ب منم یه ...

سلام عزیزم بله کلاهبرداری بهش اعتماد نکن دوست منم نیاز داشت خودشم عضو نی نی سایته اون آیدی هم که میده مال خودشه بعد از اینکه پول رو زد بلاکش کرده بیشعور

2706