2737
2739
عنوان

زن عموم برام رنگ و مش گذاشت ولی خوب نشده چقدر دستمزد بهش بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 27 پست
یعنی شماها ارایشگاه میرید خوب درنیاره کارتونو پول نمیدید؟؟پولو از حلقوم ادم بیرون میکشن فقط این چون ...

ارایشگاه مواد از خودش استفاده میکنه من نمیدونم چقدر باید بدم بهش 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا حالا اگه خوب در می‌آورد چقدر میدادی 

توقع دارن اندازه ارایشگر بهش پول بدم

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت 
یعنی شماها ارایشگاه میرید خوب درنیاره کارتونو پول نمیدید؟؟پولو از حلقوم ادم بیرون میکشن فقط این چون ...

بله عزیزم من پول زور نمیدم . سری قبل آرایشگرم موهام خط انداخت اومدم خونه فهمیدم ، شماره کارت فرستادم پول برگشت زد و بعدم بلاااک .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2742
یعنی چی موهامو خط انداخت؟؟

اون روز اعصاب نداشت ، ماشین موزنی دستش بود و داشت یکم موهام باهاش کوتاه میکرد که زد پس سرم با ماشین چندتا خط انداخت و خالی کرد . 

اون روز اعصاب نداشت ، ماشین موزنی دستش بود و داشت یکم موهام باهاش کوتاه میکرد که زد پس سرم با ماشین ...

اوه اون خبلی اشتباه فاحشیه 

ولی رنگ مو چیزی نیس ک بگی طرف اشتباه کرده فقط ممکنه رنگی ک میخوایم درنیارن ک جنس موها باهم فرق دارن رنگا یکی درنمیاد رو هر مو

اوه اون خبلی اشتباه فاحشیه  ولی رنگ مو چیزی نیس ک بگی طرف اشتباه کرده فقط ممکنه رنگی ک میخوایم ...

خیلی ... .

نمی‌دونم منم خودمو جای اسی گذاشتم که اگه بودم پولی نمی‌دادم . باز خودش می‌دونه .

2740
والا ب مامان میگم خراب کرده میگه وقت گذاشته چن ساعت خسته شده دستمزد باید بهش بدیم

باشه دستمزد بده اما بگو میام درست کن . اگه سالنم بری رنگ کنه همین کارو میکنه اشتباهشو گردن میگیره

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
والا مامانم پیله شده میگه باید بدی زشته وقت گذاشته و..

اگر ارایشگاه غریب میرفتی صدرصد پول میدادی

برا منم یبار اینطوری شد ،اون پولشو گرف،جنس موهامو بهانه کرد  ،

ی مبلغی رو بهش بده

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍