2737
2739

دوستم فامیل شوهرش شیرانی هستش میگه اسم پسرمم بزارم دیار ، ترکیب باحالی  بشه   به نظرتون جالبه ؟

خودشم دو دله همش از بقیه میپرسه 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

ترکیب اسم و فامبل خیلی مهمه ولی دیار اسم جالبی نیس و حتی بنظرم اسم مسخره اییه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهم که نه ولی خب بامزه و قشنگه دیار رو دوست دارم زیباست

برا اون خیلی مهمه یه بار میگه به اسم خودم بیاد  یه بارم میگه به فامیلش بیاد 

همشم از من میپرسه من کلا مخالف دیارم😶

بنظرم زیاد مهم نیست ولی ترکیبش قشنگ باشه میگن چه مادر با سلیقه ای داشته دیار شیرازی بامزه س 

شیرازی نه،،، شیرانی 

2740
چه ربطی به اسم مادر داره به فامیل بچه باید بیاد 

اولش میگفت به اسم خودم بیاد

بعدپشیمون شد گفت به فامیلش بیاد 

ولی شروین شیرانی هم قشنگه 

دیار فقط معنی سرزمین نمیده برای پسر مناسب نیست تو مدرسه خیلی سربه سرش میزارن مثلا می‌افتن دنبالش دست میزنن داره داره این کلا دیاره     دیار ی معنی کردیش میشه مشخص  مثلا میگن طرف پاش دیاره بلوزش بره بالا میگن  شکمش دیاره 

دیار فقط معنی سرزمین نمیده برای پسر مناسب نیست تو مدرسه خیلی سربه سرش میزارن مثلا می‌افتن دنبالش دست ...

واقعا نمیدونستم فکرکردم فقط معنیش میشه سرزمین😶

واقعا نمیدونستم فکرکردم فقط معنیش میشه سرزمین😶

نه دیار کردیه فکر کن بگن دیاره دیاره پسره کلا دیاره   شوان که به معنی بزرگ و سرور   و خیلیا با افتخار برای بچه هاشون میزارن به کردی یعنی چوپان و معمولا موقع رانندگی کسی بپیچه جلو ماشینشون میگن هووی شوان    

2706