2733
2734

من دیشب اقدام داشتم ولی انگار امروز تخمکم داره ازاد میشه .چی میشه بجا یک روز درمیون دوشب پشت سرهم داشت ...خیلی اشتباه کردم برا دیشب ترسیدم از دستم بره این ماه هم

تورو خدا بهم بگید چون برا جنسیت میخاسم.دیروز کیک ی خط بود از رو عصانیت زدم ب بیخیالی و اقدام کردم چون روز ۱۴ پری بودم و متعجب از اینک چرا کیت ی خط حالا ظهری رفتم میبینم دوتا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسپرم زنده میمونه اگر امروز تخمکک گذاری کنی

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
نگران نباش اسپرم یه روز داخل رحم زندس  یک شب درمیون باشه بهتره کیفیت اسپرم بیشتره

خب عزیزم اسپرم بودنش برا من مهم نیس من اسپرم وای میخام باشه میخام ک این شانسم داشتهباشم اخه

تخمک امروز آزاد بشه هم تا چند روز هست چون یه روز نمیشه معمولا تخمک گذاری چند روزه پشت سر هم باشه کی ...

تخمک یک روز زندس ولی اسپرم چند روز زنده میمونه  و منتظر تخمک 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

تازه امروز کیت دو خط اافتاد؟ عجله کردی که!!!!!!!

گاهی تا یک هفته دو خط میوفته....باید زمانی اقدام کنی که خط دوم پررنگ تر از خط اول میشه

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
تخمک امروز آزاد بشه هم تا چند روز هست چون یه روز نمیشه معمولا تخمک گذاری چند روزه پشت سر هم باشه کی ...

منظور از کیفیت اسپرم چیه اخه میگن تخمک فقط ۲۴ ساعت میتونه بارور بشه و اینک من جنسیت برام مهمه میخام شانس پسر دار شدن هم داشته باشم ....یعنی بزارم بنظرتون فردا؟؟چون دیشب داشتم میترسم اسپرم های وای از بین رفته باشن و تخمک وقتی ازهد بشه فقط ایکس بمونه

منظور از کیفیت اسپرم چیه اخه میگن تخمک فقط ۲۴ ساعت میتونه بارور بشه و اینک من جنسیت برام مهمه میخام ...

وقتی جنسیت برات مهمه همون یک شب در میون باشه هر شب اسپرم رو ضعیف میکنه اسپرم پسر که زودتر از بین میره

به امید روزای بهتر❤
تازه امروز کیت دو خط اافتاد؟ عجله کردی که!!!!!!! گاهی تا یک هفته دو خط میوفته....باید زمانی اقدام ک ...

میشه عکسش برات بفرستم ؟؟تورو خدا بهم استرس نده خب مگ نمیگن ۱۴ روزه خب منم تاحالا س ماه پشت سر هم سونو دادم و متوجه شدم ک تخمگ ءذاریم خود روز ۱۴ و دیشب هم روز ۱۴ پریم بود....ن اصلا برامن اینطور نیس ک تا ی هفته دوخط بیوفته 

منظور از کیفیت اسپرم چیه اخه میگن تخمک فقط ۲۴ ساعت میتونه بارور بشه و اینک من جنسیت برام مهمه میخام ...

خیلی استرس داری ریلکس باش.این کارا تایه درصدی تاثیر داره تضمینی نیس.اگه تضمینی میخای آی وی اف کن

کاربری خانومم👩🏻

اسپرم وقتی وارد رحم بشه اگه همون وقت تخمک پیدا کنه شانس وای بیشتره

اگه یکم بمونه تا تخمک برسه وای ضعیف میشه و احتمال ایکس بیشتره

حالا گاهی شرایط فلیایی یا اسیدی بودن رحم هم تعیین میکنه وای بره برسه ب تخمک یا ایکس

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706