2737
2739

سلام دوستان بچم ۱۸ ماهشه هیچی نمیخوره جدیدا یه شربت اشتها آور که خیلی خوب باشه و نتیجه گرفته باشین میگین آخه فقط منتظر معجزم ، دندون هم همه رو درآورده احتمالا از دندون نیست 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

چن کیلوعه من از هیچی جواب نگرفتم ولی تقویتیشو بده میم پرتقالی هم خوبه.دخترم دو نیم سالس۱۰ کیلوعه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
چن کیلوعه من از هیچی جواب نگرفتم ولی تقویتیشو بده میم پرتقالی هم خوبه.دخترم دو نیم سالس۱۰ کیلوعه

آره میدم ولی تاثیر نداره ۱۱ بود ولی الان خیلی کمتر شده چون هیچی نمیخوره مریضم شد

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره میدم ولی تاثیر نداره ۱۱ بود ولی الان خیلی کمتر شده چون هیچی نمیخوره مریضم شد

بچه منم الان مریضه قشنگ بدنش آب شده 

هرکار میکنم وزن نمیگیره 

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2731
بچه منم الان مریضه قشنگ بدنش آب شده  هرکار میکنم وزن نمیگیره

آره انگار باید خودشون خوب غذا بخورن ولی نمی‌خورن اینجوری هم چیزی تاثیر نداره فکر کنم

آره انگار باید خودشون خوب غذا بخورن ولی نمی‌خورن اینجوری هم چیزی تاثیر نداره فکر کنم

دکتر بهم گف فقط باید دستت ب دهنش باشه بدی بخوره شده ی قاشق ولی بخوره دخترمنم نمیخوره سرفه میکنه دکتر اسپری داده از اسپری میترسه میگم میرم بیارم غذاشو چن قاشق میخوره بخدا دیگه چاره نمونده برام