2737
2739
عنوان

شوهرم وقتی خونوادش میبینه احمق میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 54 پست
والاشوهرخودمم همینجوریه ولی یه خورده دوزش کمتره یعنی من خیلی روش کارکردم بهترشده ولی هنوزم یه درجاتی ...

۷سال

بابا من کلی باهاش حرف میزنم انگار نمی‌فهمه

حاضره خودشو بکشه براشون

ولی بمن و بچه میرسه انگار سگ گازش میگیره اگه بخواد یکاری کنه

۷سال بابا من کلی باهاش حرف میزنم انگار نمی‌فهمه حاضره خودشو بکشه براشون ولی بمن و بچه میرسه انگار ...

ای داد بیداددد همون شخصیت اس شوهرت😐😐😐من راهشو میدونم ولی مسیر سختی پیش رو داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷سال بابا من کلی باهاش حرف میزنم انگار نمی‌فهمه حاضره خودشو بکشه براشون ولی بمن و بچه میرسه انگار ...

خب دیگه بایدآدم میشد.حرف فایده نداره منم کلی دعواکردم قهرکردم تادرست شدخیلی وقتاهم خواهربرادراشوکردم توچشمش.

باورت میشه ماباخواهربرادراش میریم بیرون این هی میپرسه بچه هاکجان؟گشنه نیستن ؟چیزی بگیرم؟حالااینکه مابچه نداریم میگم خب بزارپدرومادرخودشون بگن توکاسه داغترازآشی!!!یاخیلی رفتارای اینجوریه دیگه

ازتظرروانشناسی یه پسروقتی ازدواج میکنه تا۵سال هنوزحرف خونوادش روش نفوذداره وخودشومسول میدونه وکم کم بایداین برطرف بشه ولی ۷سال زمان زبادیه

2742
عزیزم سرچ کن یه خانوم دکتری من چند روز پیش صحبت هاشو شنیدم و دقیقا هم گفت این تیپ شخصیت ها گند میزنن ...

فک کن ۵تا خواهربرادرن این همه خرحمالیا پدر مادرشو میکنه و شده مادرخرجشون و همشون وظیفه این میدوننش

من روانی شدم دیگه هیچ راهی ندارم

اصن دیگه خونوادش فقط اینو میبینن واسه کارا و مشکلا و خرجا 

فک کن کل خونوادش جمعن اینو میگم کباب درست کن خرحمالی کن فلان کارو کن الان اونقدر عصبیم واقعا نمیتونم تمرکز کنم

یشب ما بیرون بودیم خونواده داداشش پیش باباش اینا بودن فک کن مامان باباش کباب کردن چی دادن ایما خوردن بعد ما رفتیم این رفت سیخ کبابا که مونده بود رو شست اصن یکار بی ربط باهمین کاراش خونوادش بشدت متوقع شدن 

یا عین دخترا باهاش رفتار میکنن

فک کن با مامانش رفتیم خونه مامان بزرگش 

سه تا دایی‌ام پ زن و بچه یکی از داییاش بود مامانش اینو عین دخترا نهیب میده که بلند شو تو جا زن داییت وسایل پذیرایی ببر بیار اصن جوری شوک شدم که واقعا فک کردم دختره 

اصن الان دارم میلرزم بشدت

خب دیگه بایدآدم میشد.حرف فایده نداره منم کلی دعواکردم قهرکردم تادرست شدخیلی وقتاهم خواهربرادراشوکردم ...

درد بدیه بخدا من افسردگی شدید گرفتم اصن همش گریه میکنم غمگینم هیچ راهی ندارم بچه بیچارمو نمیتونم بسپارم دست یمشت گرگ و زبون نفهم میدونم هیچوقت بچمو نمیده برم قشنگ تو مردابم

ازتظرروانشناسی یه پسروقتی ازدواج میکنه تا۵سال هنوزحرف خونوادش روش نفوذداره وخودشومسول میدونه وکم کم ...

اصن جوگیره احمق تا خونوادش چیزی بگن بخوان مثل میگ میگ میشه نمی‌فهمم چمرگشه چرا متوجه نیست گه داره میزنه به زندگیمون بچمون این وسط داره اذیت میشه 

از خودخواهیش بیزارم اون حتی حاضره از بچشم بگذره اگه یکم براش زندگیش مهم بود این حالو روز زنش نبود بفکر نیست من باچه حالی قراره بچمو بزرگ کنم

2740
فک کن ۵تا خواهربرادرن این همه خرحمالیا پدر مادرشو میکنه و شده مادرخرجشون و همشون وظیفه این میدوننش ...

به قطعیت رسیرم  که شخصیت اس داره.

۲ تا راه داری...

اولیش اینکه کاملا بی تفاوت باشی که میدونم سخته و نمیشه...

ولی بدون چون اون شخصیت حمایتگر داره قبول نمیکنه که داره ازش سو استفاده میشه‌....

راه حل تو فقط یه چیز...به عنوان یک مرد خوراک روحی و روانیش رو بهش بده عزیزم‌‌...بهش قدرت بده ازش تعریف کن ...که اونم راه های مختلفی داره.خواستیبگو بیشتر بهت توضیح بدم.

به قطعیت رسیرم  که شخصیت اس داره. ۲ تا راه داری... اولیش اینکه کاملا بی تفاوت باشی که میدونم ...

اصن اونقدر اعصاب خوردی هرلحظه داریم واقعا نمیدونم چیکنم

حس میکنم عمرم داره الکی تلف میشه

هرلحظه تورنگ و جدالیم

و بیشتر وقتا تصمیم میگیرم طلاق بگیرم ولی از بعدش واسه بچم میترسم چون اینا یمشت گرگ درندن و شوهرمم کارش جوریه دم صبح میره تاشب

بهم بگو لطفا

درد بدیه بخدا من افسردگی شدید گرفتم اصن همش گریه میکنم غمگینم هیچ راهی ندارم بچه بیچارمو نمیتونم بسپ ...

اصلاچرامیخای جاخالی کنی که بچتوبدی دست اونا بمون وبجنگ باهاشون همون کاری که من کردم .بخداعییین شوهرمن میبینی داداشا وخواهراهمهرجمعن مادرش زنگ میزنه خریدکن بیارفلان چیوبپزم خو لامصب اونا همه گوسفندن به یکی ازاونابگو

به قطعیت رسیرم  که شخصیت اس داره. ۲ تا راه داری... اولیش اینکه کاملا بی تفاوت باشی که میدونم ...

چه قدرستی بهش بدم

فک کن اون فقط میده دربرابر خونوادم تعظيم باشیم هیچی نباید رفتارکنیم بگیم که ناراحت بشن خونوادش گه ترین فرقاروگذاشتن ومیذارن اصن مارونمیبینن بدترین توهین و منتظر سر کارکرده انداختن رومون

میگه نباید خم به ابروشون بیاد ما نباید حتی اگه ازشون متنفربودیم حرکتی بزنیم که دلشون بشکنه وای عصبیم ازگفتنش هم حتی اگه خونوادش آدم بدردبخور بودن دردی نبود

چه راهی بخدا من مریض شدم همش تو تنش و استرسم هیچ کنارش نمیخندم مثل ماتم زده هام

میفهمم عزیزم..شوهر منم گاهی میزنه جاده خاکی ولی شدیدا درستش کردم😅😅😅حرف حرف منه تو خونه حتی اگه مادرش زنگ بزنه دعوت کنه و به من نگاه کنه ببینه تمایل ندارم برم اونجا خودش میپیچونه...ولی نگران نباش راه داره راهشم دعوا کردن نیست...من جای شما بودم به عنوان یه خانوم عاقل و فهمیده همونجا مادرشو میشوندم سرجاش که به این میگفت برو وسایل پذیرایی بیار...میگفتم اگه کمکی بخواید من کمک زندایی انجام میدم شما بشین فلانی جان پیش داییت مردونه صحبت کنید...این یعنی قدرت دادن...یک نمونه خیلی کوچیک مادرشم ضایع میکردی تو جمع

شوهرمنم همینه ماشینمونو داده برادرش حودمون پیاده ایم الان یک ساله هفته پیشم ۲۰۰ ملیون طلامو داد داداشش . میگه بدهکاره بدبخته گناه داره شرط کردم یک هفته ای خونه نخره طلاقمو بگیرم ازش 

2706