2737
2739
ایده های قشنگتون رو واسه سالگرد ازواج اونم اولین سالگرد بدین....چه جوری باشه عالیییییییییییییییییییییه؟؟؟
من اولین سالگردمون مرخصی گرفتم ولی به همسرم نگفتم کلی خونه رو قشنگ کردم فقط با گل

بعد یه دسته گل براش فرستادم شرکت کلی ذوق کرده بود

بعدم که اومد خونه کیک گرفتمو یه شام عالی و یه هدیه که دوس داشت وبقیه ماجرا.............................

کلا من دوست ندارم سالگرد ازدواج مهمونی بدم چون به نظرم کاملا 2نفری بهتره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه بامزه دریا جون عاشق بقیه ماجرامممممممممم هههههههههههههه

منم اولین سالگردمون خوشبختانه جمعه بود رفتیم کوه بعد که ناهار خوردیم توی جمشیدیه هدیه هامونو دادیم یه عکس خیلی قشنگ گرفتیم که الان قاب کردم
تا شب بیرون بودیم
2742
من اولین سالگرد ازدواجمون که پارسال بود رفتم یه رستوران خوشگل و یه میز رزرو کردم و کیک و کلاه هم به گارسون دادم و گفتم وقتی که با شوشو اومدیم و شام خوردیم بیاره.
اونم کلاه و گذاشته بود سرش و کیک رو آورد. شوشو خیلی ذوق زده شده بود قربونش برم. بعدم کادوشو بهش دادم
من در بهبودی ابوالفضل سهیم می شوم... دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?
2740
سلام

سالگرد ازدواج من هم دیروز بود

اول کارهای خونه رو انجام دادم ، بعد حموم رفتم و خودم رو خوشگل کردم و لباس قشنگ و..

هر دو می دونستیم که اون یکی کادو خریده ، اول همسرم کادوش رو آورد و بعد من

کلی عکس دونفره گرفتیم و ...

ناهار خوردیم ، بعدازظهر زدیم بیرون اول رفتیم کافی شاپ و ... عالی بود

بعد کمی پیاده روی و صحبت و بعد یه شام دو نفره قشنگ و عاشقانه

خیلی خوب بود در نهایت آرامش و عشق

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
2706